Pokaż:Wszystko
Gdynek z pustym szponem przyleciał. "Pogadali" w budce przy jajku i Gdynek poleciał.
52 Wyświetlenia
52
Spotkanie Afrodyta Gdynek i jajko
52 Wyświetlenia
52
Jajo!🙂
56 Wyświetleń
56
Lili
🙂
super, znowu będą pompony
Iwona65
A jednak 🙂
Afrodyta siedzi przed budką...
49 Wyświetleń
49
Efa
Efa
W budce, teraz w 2. dołku ;)
Dalej sobie pogrywa, znowu wylazła
50 Wyświetleń
50
Citro
Czerpie z wolności ile może. Wie, co ją czeka przez najbliższe tygodnie. 😬
Afrodyta na grzędzie 🙂
45 Wyświetleń
45
Iwona65
Zniesie dorana?
aalina
Albo zniesie albo nie 🤔
Iwona65
To obstawiamy? 😉
evanelina
Ja myślę, że to jeszcze nie dziś 😅
Iwona65
No chyba nie.
Afrodyta na poręczy
36 Wyświetleń
36
na wizji Gdynek i synek
40 Wyświetleń
40
Citro
A widzieliście jak Włókniarz dołek pogłębiał? Co temu młodemu chodzi po głowie?
elik
oczywiście, że mistrz drugiego planu również obecny
https://zapodaj.net/plik-slvb0sOAOE
elik
Gdynek poleciał, przyleciała samica
EC4 kombinator na daszku
54 Wyświetlenia
54
Daszka
Mam kilka przypuszczeń co do ich potencjalnego wyboru miejsca na lęg po moich wczorajszej i dzisiejszej wizycie pod kominem. Wieczorem zrobię wpis na forum, bo cały dzień jestem dzisiaj zarobiona. Ale pracę nad potomstwem dzisiaj widziałam:)
jur
jur
Ciekawi ją gniazdo, już spoglądała do środka, ale odwagi zabrakło.
evanelina
Raz była sytuacja, że samica weszła na podest... Teraz słychać ich pewnie z góry https://zapodaj.net/plik-bgqK1Ipt8R
evanelina
I samica na chwilę
jur
jur
samiec przyleciał z prezentem, którego samica nie przyjęła i odleciała z gniazda a samiec za nią
55 Wyświetleń
55
Bogini po raz kolejny w budce i po raz kolejny nie może zdecydować się na żaden z dołków
64 Wyświetlenia
64
elas59
Gdynek wpadł z kontrolą , jajka nie ma więc odleciał
No to się naznosiła. Znowu poszła w długą
70 Wyświetleń
70
tarodo
tak się prężyła że byłam prawie pewna jajka a tu nie ma
Powtórka z wczoraj. Kiepsko to wygląda na przyszłość.
https://youtu.be/81K7qI-QwiM
68 Wyświetleń
68
Citro
😅😅😅 Ale o co chodzi? Gdynek sam zaprasza po jadło i to ja głośno, więc synuś przybywa. 😖
tarodo
dobrze chociaż że nie wykazują agresji jak Gniewko(?)
elik
no takiego cwaniaczka to jeszcze tu nie było
elik
to już jakaś plaga, bo dziś Odys zabrał Szkwałowi prezent przeznaczony dla Zazamki
Gawi
Braciszkowie rozpuścili synalków. Ciekawe czy Kociewiak jest jeszcze w rewirze
aalina
Przywilej młodego ale jak długo.
EC3 wydaję mi się że Afrodyta próbuje znieść jajko
57 Wyświetleń
57
Coś zjadła na daszku, poleciała gdzieś a  jak wróciła i wchodziła do budki to na daszku był Gdynek z jedzonkiem. I powtórka z wczoraj czyli Włókniarz podleciał i zabrał a Gdynek nie protestuje.
51 Wyświetleń
51
Więcej