Pokaż:Wszystko
Żerań - Nela właśnie przyleciała na poręcz
102 Wyświetlenia
102
Oliwia
Ciepłosław siedzi
czy ja dobrze widzę 3 jajka u Astry ?
97 Wyświetleń
97
Lili
🥰
Są trzy 😁
Efa
Efa
Czekałam, aż się ruszy. Jest 3.jajko.
Efa
Efa
Zmęczona była po zniesieniu i przysypiała. O której godzinie mogła znieść? 11:20?
Yvone
Super, upilnowalaś
Efa
Efa
To elik wypatrzyła ;)
Hrabia z posiłkiem i przyzywa partnerkę.
96 Wyświetleń
96
Siekierki Astra siedzi na jajkach
92 Wyświetlenia
92
Nela w gnieździe.
86 Wyświetleń
86
Mam nadzieję, że to nowa rezydentka !!!
83 Wyświetlenia
83
Dobra by była :) Dwa dołki kopała :D
Siema. CO to za SOkół bez pierścionków ;) w PKiN dołkuje dwa gniazdka i posila się kamyczkami ??😆😁
72 Wyświetlenia
72
tarodo
nowa samica
Czy może Skierek dokarmia Astrę?
82 Wyświetlenia
82
tarodo
raz widziałam jak przyniósł prezent
Oliwia
Ale to było przed jajkami, musiał przypadkiem zderzyć się z tym (...)
elik
🤣
tarodo
zgadza się to było przed jajkami, ale to nie był przypadek bo prawie 10 minut nawoływał Astre która siedziała w budce zanim zdecydowała się odebrać prezent
W Konstancinie jajko
87 Wyświetleń
87
Lili
😘👍🏻
Amika
Zniosła o 1:23~1:25  Pokazała o 1:33 https://www.youtube.com/watch?v=K36TbJEo01c
https://zapodaj.net/plik-kOE4LiyeaS
Weszłam akurat jak się kręciła i zaglądała pod siebie, a później, ustawiając się do ogrzewania jajka, na chwilkę je pokazała.
Czarnooka zniosła jajo
93 Wyświetlenia
93
niza
Dałam lajka ale miałam rozkminę dlaczego tutaj jest o drugim jajku a Yvone na forum pisze o "jajkach". Noo chyba w obu przypadkach pomyłka ;)
Amika
Owszem, ponad 20 godzin temu
tarodo
drugie ?
Yvone
Eg61 - jajko zniosła dobę temu, czyli wczoraj
Czarnooka śpi w dołku, Apasz czuwa na podeście
85 Wyświetleń
85
Konstancja na progu budki najedzona pod kokardę
92 Wyświetlenia
92
jolajola
20:41 wciąż w tym samym miejscu
Asekuracja na Kawęczynie 😇
90 Wyświetleń
90
Iglica środek góra
85 Wyświetleń
85
Efa
Efa
Hrabia przygotowuje jedzenie na barierce
83 Wyświetlenia
83
Więcej