Pokaż:Wszystko
Nikt dzisiaj nie zaobserwował scen z konsternacją Gdynka, komu ma przekazać jedzenie? Czy Afrodycie czy nawołującemu żebraczo Włókniarzowi ?
72 Wyświetlenia
72
evanelina
Ano nie... Znaczy ja młodego nie widziałam.
Iwona65
Mam wrażenie, że dziwne trochę rzeczy się tam działy. Może jak przejrzę co pozgrywałam to się rozjaśni
Citro
Coś dziś się działo bo Afrodyta wpadała do budki zmęczona. Rok temu, z tego co pamiętam, to także były akcje gdy Afrodyta składała jaja. Pilnowałam dzis kominów późnym popołudniem, ale nie widziałam nic ciekawego.
Iwona65
Doczytałam teraz o Glorii. Hm... dzisiaj w rozmowie z kimś ok. godz. 10 powiedziałam, że tam może być intruz. Oby nie
evanelina
Była sytuacja gdzie Gloria na EC3 się zameldowała lub w bardzo bliskiej okolicy. Wczoraj była w Pabianicach i ciekawe co telemetria dziś pokaże.
Iwona65
Czegoś nie jestem tu pewna. Gloria jest z zeszłego roku ?
evanelina
Tak, z Płocka
Iwona65
Bo na focie obserwacyjnej zamieszczonej na forum , nie wygląda mi to na zeszłorocznego sokoła
Iwona65
Skamlał z 20 minut
😆
evanelina
Unika mnie...🤣
Gdynek po raz kolejny na jajku parę minut po  godz.16
60 Wyświetleń
60
Citro
Afrodyta zalatana. Wpadła do jaja, chwilę poleżała zdyszana i wybyła. Gdynek ma dziś maraton, ale z jednym jajem nie ma problemu.
Gdynek znowu na jajku :).
60 Wyświetleń
60
Młody wpadł na chwilkę na poręcz ale długo nie zabawił i odleciał
60 Wyświetleń
60
Gdynek na jajku
60 Wyświetleń
60
Lili
😘👌🏻
powsinoga
No i nasz piękniś 🥰 oczywiście po mamusi i tatusiu 😄
2010
Siedzi już prawie od godziny, pod tym względem to ojciec idealny 🙂
Daszka
Nie no, Gdynek jest superanckim ojcem w ogóle. Choć dla starszaków aż za bardzo😁.
Iwona65
Do kogoś konkretnego ta żaluzja 😂
elas59
Dobre geny po Bryzie i Bosmanie wykluty około 4 km. ode Mnie
EC4 sokół na barierce
50 Wyświetleń
50
Działa wam podgląd na ec 4?
48 Wyświetleń
48
monikam54
Tak
evanelina
Działa
EC4, ktoś na barierce
61 Wyświetleń
61
evanelina
I kolejna wizyta
Elas, do Twojego ostatniego postu EC3 jak panowie razem siedzieli w pobliżu gniazda, a Afrodyta rozgoniła towarzystwo. Swoją drogą Włókniarz wpadł na chwilę do gniazda, ale jajko nic dla niego chyba nie znaczy. Żeby więc w podobnej sytuacji go nie uszkodził
Wstawiłam jednak ten film, połączyłam w następnym poście z kolejnymi zdarzeniami
 
 https://youtu.be/y2oJyVajJPo?si=sFLsRO5uGflr6vpa
79 Wyświetleń
79
Citro
Afrodyta traktuje Włokniarza jak powietrze. Ma nową misję.
evanelina
Dziękuję za ten filmik, nie mogłam dziś trafić na wizytę młodego a bardzo byłam ciekawa reakcji 🙂
Iwona65
Też byłam ciekawa. Na boksie wcześniej było info o jego obecności ale bez komentarza
Afrodyta na górnej barierce
78 Wyświetleń
78
EC3 barierka
75 Wyświetleń
75
jur
jur
Na EC4 ktoś na barierce
80 Wyświetleń
80
Daszka
Na barierce był samiec, Zoe na lampie. Przed chwileczką pokazał lądując na Zoe kto jest kim😁.
Citro
Oooo Zoe też lubi lampy, tak jak i Afrodyta.
niza
Jak nic muszę do tabelek wyjątkowo jako trzeciego wpisać Włókniarza 😆
😆
monikam54
Ciężki temat z nimi , ale może jak ją przyciśnie to znajdą wejście 🫣
Wątpię, prędzej znajdą jakieś inne miejsce...
myślą gdzie jajka mają być 😅
jeden na barierce drugi na lampie
EC4 na lampie kam 3
59 Wyświetleń
59
Gdynek na jaju. Włókniarz na barierce. Młody trzyma się tatki od pewnego czasu.
59 Wyświetleń
59
Gdynek na poręczy siedział , Włókniarz na obrzeżu jajko zdalnie pilnowali
Gdynek zeskoczył na kratę wszedł do budki i zasiadł na jajku 
Wróciła Afrodyta weszła do budki i pogoniła Gdynka i Włókniarza
Oboje odlecieli a Afrodyta zasiadła na jajeczku
65 Wyświetleń
65
Więcej