Coś dziś się działo bo Afrodyta wpadała do budki zmęczona. Rok temu, z tego co pamiętam, to także były akcje gdy Afrodyta składała jaja. Pilnowałam dzis kominów późnym popołudniem, ale nie widziałam nic ciekawego.
Elas, do Twojego ostatniego postu EC3 jak panowie razem siedzieli w pobliżu gniazda, a Afrodyta rozgoniła towarzystwo. Swoją drogą Włókniarz wpadł na chwilę do gniazda, ale jajko nic dla niego chyba nie znaczy. Żeby więc w podobnej sytuacji go nie uszkodził Wstawiłam jednak ten film, połączyłam w następnym poście z kolejnymi zdarzeniami
Gdynek na poręczy siedział , Włókniarz na obrzeżu jajko zdalnie pilnowali Gdynek zeskoczył na kratę wszedł do budki i zasiadł na jajku Wróciła Afrodyta weszła do budki i pogoniła Gdynka i Włókniarza Oboje odlecieli a Afrodyta zasiadła na jajeczku