Masz rację Hugx2 - jest błąd. Ja na to nie zwróciłam uwagi (pewnie dlatego, że jest na szaro). Wpiszę prośbę o korektę w ogólnych. Datę zniesienia już poprawiono
w zeszłym roku pierwsze jajko (ogólnie) pojawiło się 28 lutego a w tym roku pewnie w związku z dłuższą i mroźniejszą zimą dopiero 5 marca więc jest małe opóźnienie, ale mają jeszcze czas