Pokaż:Wszystko
jur
jur
Sara w budce, dodam że bardzo senna, obserwujcie😉
59 Wyświetleń
59
6.45 , nadal w budce
Sara w budce , może coś będzie?
94 Wyświetlenia
94
Witam, Agra urodziła się w 2024 roku.
98 Wyświetleń
98
jur
jur
Ptaki się klują albo wykluwają.
raktoja
Masz rację Hugx2 - jest błąd. Ja na to nie zwróciłam uwagi (pewnie dlatego, że jest na szaro). Wpiszę prośbę o korektę w ogólnych. Datę zniesienia już poprawiono
Aktualnie w Tczewie Lusesita na barierce.
71 Wyświetleń
71
będzie cos z tego w tym roku o tej porze to juz chyba 4 jaja były
72 Wyświetlenia
72
tarodo
w zeszłym roku pierwsze jajko (ogólnie) pojawiło się 28 lutego a w tym roku pewnie w związku z dłuższą i mroźniejszą zimą dopiero 5 marca więc jest małe opóźnienie, ale mają jeszcze czas
A dlaczego ma nie być bo nie rozumiem? 🤷🏻‍♀️ Wcale nie jest późno
Ster w budce 🥰
70 Wyświetleń
70
Już nie 😂
No nie 😁 Balbina w Gdyni
63 Wyświetlenia
63
Ster w budce 🥰
73 Wyświetlenia
73
Co za masakra z podglądem  w Gdyni !
71 Wyświetleń
71
Reda, proszę o poprawę daty zniesienia pierwszego jajka na metryczce na 16 marca
https://zapodaj.net/plik-wSpA5TTENw
80 Wyświetleń
80
11:28 Lusesita wróciła na dołek 😍
69 Wyświetleń
69
Marlena72
godz.12 Lusesita obecna na poręczy 😊
Kaszub na progu, pilnuje jajka
69 Wyświetleń
69
W Gdyni wyłączyli jedną z wewnętrznych kamer 😕
71 Wyświetleń
71
AnaOxy72
U mnie nawet przez pewien  czas.... noc nastała 😁
No i gdzie ta Lusesita i to jajo? 🧐🥸
60 Wyświetleń
60
Dzień dobry! W Tczewie Lusesita na dołku 😍 ciekawe, czy w końcu będzie jajo 😄
72 Wyświetlenia
72
Daszka
Chyba bęęęędzie dziś:)
Więcej