Pokaż:Wszystko
a tymczasem w Gdyni.kamerka wewnętrzna rady nie daje :D a Sara coś kombinuje :)
67 Wyświetleń
67
Reda.dwaaaaaaa
63 Wyświetlenia
63
Lili
😍
58basik
O której godzinie zniosła?
AnaOxy72
Dokladnie 4.06
AnaOxy72
Nad ranem miedzy 4 a 5 .....wiem od Wytrwałych😁
Jest drugie jajko w Redzie
54 Wyświetlenia
54
Sara na poręczy
54 Wyświetlenia
54
Agra w gnieździe, Kaszub na trzepaku
51 Wyświetleń
51
Baszka
Kaszub odleciał
Czy ktoś wie dlaczego w Gdyni kolory obrączek są szare?
52 Wyświetlenia
52
Baszka
Nie tylko w Gdyni
Reda, jedno jajko.
53 Wyświetlenia
53
18:44 Sara ? przyleciała na podest i teraz śpi
52 Wyświetlenia
52
Fryckowa2008
Poleciała, 22:01:50
W Gdyni cofajka jest :)
43 Wyświetlenia
43
Efa
Efa
Gdynia - Sara ? na podeście.
57 Wyświetleń
57
powsinoga
Tak, to Sara🥰
Efa
Efa
znowu idzie równo z nową z PKiN 😉. Na dodatek obserwatorzy mają te same warunki, czyli kręciołka.
Efa
Efa
zmieniono plakat na wejściu na gniazdo, kreciołek z PKiNu zniknął.. na chwilę ;)
Przyłapani :) Reda :) 

https://zapodaj.net/plik-iyGeaQZKtN
55 Wyświetleń
55
Lili
😉🙃
Sara na progu, podgląd ok.
52 Wyświetlenia
52
Jajeczko w Redzie się wietrzy i Agra (chyba) na trzepaku też się wietrzy
47 Wyświetleń
47
Tczew sokół na barierce
45 Wyświetleń
45
Sara wróciła do dołka 🥰
48 Wyświetleń
48
Efa
Efa
Konkuruje z samicą z Pkin  ;) Która będzie pierwsza?
AnaOxy72
przy takim podglądzie w Gdyni zapewne dowiemy się....jutro :P
Efa
Efa
😆Nowa z Pkin wyleciała z budki
AnaOxy72
strasznie zacina, ale jest nasza Sara, jeeeest
Efa
Efa
Muszę Wam wierzyć, że ona tam jest;)
Iwona65
😂
😅
Więcej