Pokaż:Wszystko
Witamy Sarę na dołku 😍
44 Wyświetlenia
44
🤫 może będzie jajo ! ✊
powsinoga
Mami już od wczoraj, jak wytrawna sokolica 😂
Admirał pogłębia krater 😂
65 Wyświetleń
65
W Tczewie przymiarka na złożenie jaja🤫
64 Wyświetlenia
64
buber
Admirał wpadł na chwilę, sprawdził dołki i już go nie ma. https://zapodaj.net/plik-jIPbwjGaPT
Dzień dobry, Ster na barierce🥰
66 Wyświetleń
66
a tymczasem w Gdyni.kamerka wewnętrzna rady nie daje :D a Sara coś kombinuje :)
67 Wyświetleń
67
Reda.dwaaaaaaa
63 Wyświetlenia
63
Lili
😍
58basik
O której godzinie zniosła?
AnaOxy72
Dokladnie 4.06
AnaOxy72
Nad ranem miedzy 4 a 5 .....wiem od Wytrwałych😁
Jest drugie jajko w Redzie
54 Wyświetlenia
54
Sara na poręczy
54 Wyświetlenia
54
Agra w gnieździe, Kaszub na trzepaku
51 Wyświetleń
51
Baszka
Kaszub odleciał
Czy ktoś wie dlaczego w Gdyni kolory obrączek są szare?
52 Wyświetlenia
52
Baszka
Nie tylko w Gdyni
Reda, jedno jajko.
53 Wyświetlenia
53
18:44 Sara ? przyleciała na podest i teraz śpi
52 Wyświetlenia
52
Fryckowa2008
Poleciała, 22:01:50
W Gdyni cofajka jest :)
43 Wyświetlenia
43
Efa
Efa
Gdynia - Sara ? na podeście.
57 Wyświetleń
57
powsinoga
Tak, to Sara🥰
Efa
Efa
znowu idzie równo z nową z PKiN 😉. Na dodatek obserwatorzy mają te same warunki, czyli kręciołka.
Efa
Efa
zmieniono plakat na wejściu na gniazdo, kreciołek z PKiNu zniknął.. na chwilę ;)
Przyłapani :) Reda :) 

https://zapodaj.net/plik-iyGeaQZKtN
55 Wyświetleń
55
Lili
😉🙃
Więcej