Pokaż:Wszystko
Sara na jajku a na poręczy ....Balbina 😁edit: to Ster  na jajku siedzi  :)
64 Wyświetlenia
64
😆
Ster się zjawił :) Sara poleciała
57 Wyświetleń
57
Ekstra, tak długo siedziała!
Na stronie PGE jest widok z 3 kamer, a na peregrinus pl tylko z 2 kamer   https://pgeenergiaciepla.pl/o-spolce/spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu/ochrona-sokolow-wedrownych
87 Wyświetleń
87
w Tczewie jajeczko
Yvone
Coś się komuś pozajączkowało jak podpinał kanały kamer - moze w krotce będzie poprawnie
Lili
👍🏻
Gdańsk/Gdynia: Co takiego mogło się stać w Lotosie, że Ster wylądował w Gdyni. Gdyby zginęła Bursztynka, nie zostawiłby rewiru, no chyba że, pojawiła się para, nowa para i został przegoniony. Mogło być też tak, że pojawił się tylko nowy samiec i zajął miejsce Stera u boku Bursztynki Komin im zburzono i ślad po nich zaginął  A tak było jeszcze w Lotosie w 2024r   fota ff poodka https://postimg.cc/ftkJv9b7
83 Wyświetlenia
83
Lili
👌🏻
58basik
Koksinka opuściła Kaszuba, Redę i przeniosła się do Gdyni. Koksinka z Batorym nagle zniknęli z podglądów w Gdyni po 3 lutego, a 4.03 objawił się w Gdyni Ster z ukrytą jeszcze partnerką. Być może, gdyby takowe były, Koksinka objawiłaby się nam przed kamerami w gdańskim Lotosie ?
Gawi
O ile nie zmienili się rezydenci w Dolnej Odrze  to Koksinka 2019,  jest młodszą siostrą Bursztynki 2018,  w 2020r Koksinka była  u Bursztynki na Lotosie
Sara zachowuje się tak, jakby to miało być pierwsze i ostatnie jajko - uparcie wysiaduje
75 Wyświetleń
75
Możliwe, że to jej pierwsze jajko 🤔 ?
Myślę, że możliwe
niza
Na 99% to jej pierwsze
Ktoś był na kominie parę minut przed 10
80 Wyświetleń
80
Było słychać rozmowy , ku i hu też.
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi po ludzku i w skrócie odpowiedzieć:
Czemu nie ma Koksinki i Bosmana, tylko jakieś zupełnie nowe osoby? Co się takiego zadziało, że zaszła na zmiana. Proszę o odpowiedź. Na pewno wiecie, a mnie dawno nie było.
83 Wyświetlenia
83
niza
58basik
Ostatni raz widziałam Bosmana cztery dni przed pierwszą wizytą Batorego, a więc 9.07.2025. Wszedł do gniazda i ze spuszczoną głową szybko pomaszerował pod kamerkę. Nagranie było mało atrakcyjne więc skasowałam. Późniejszych wizyt, jeżeli takie były, nie zauważyłam. Koksinkę i Batorego ostatni raz widziałam 3.02.2026, nagranie posiadam.
Yvone
Prowadzisz pamiętniki, czy masz tak dobrą pamięć?
Bosman odszedł w zeszłym roku. Dość wiekowy był 15 lat. Na jesieni Koksinka spotykała się z synem Bosmana Batorym. W styczniu razem odwiedzali gniazdo. W lutym już ich nie widziano. Podejrzewana ptasia grypa. Budkę zajęli Sara 2 letnia samiczka z Pruszkowa i Ster 10 letni samczyk ze Szczecina . Ster mieszkał w Gdańsku z Bursztynką.  Teraz Ster i Sara są w Gdyni i mają jajeczko. Jupiiiii
Sara też była widziana w Redzie ale Agra ja przegoniła.
Sara na dołku. Łatwo poznac po kolorowej czapce😊
92 Wyświetlenia
92
Lili
Jest jajko 💪
Dzień dobry! Sara na barierce, Ster na dołku 🥰
85 Wyświetleń
85
jur
jur
Sara na podeście
84 Wyświetlenia
84
Lusesita siedzi na progu, oczy ma zamknięte
78 Wyświetleń
78
Sara siedzi na progu
70 Wyświetleń
70
Sara na progu, trochę jej się oczy przymykają, ale stara się trzymać trzeźwość
66 Wyświetleń
66
Sara o 21.40 weszła do budki ,pokręciła się, kamyczki poprzerzucała, i hop na próg
70 Wyświetleń
70
I wieczorna toaleta
Efa
Efa
Sara już długo na progu siedzi
76 Wyświetleń
76
Śpi, oczy ma zamknięte
Więcej