Pokaż:Wszystko
Ster z kolacją. Sara przyjęła i wcina na balkonie
64 Wyświetlenia
64
Ster poleciał. Jajko solo
75 Wyświetleń
75
Lili
✌🏻
AnaOxy72
mają szansę na udany związek
Gawi
Ster to doświadczony samiec, jak  on z uporem, sam wysiadywał jajka, po zaginięciu Skierki
monikam54
Dobrze że doświadczony, ma niedoświadczoną samice więc te jego doświadczenie będzie potrzebne 😀
Może to i dobrze? Od pierwszego raczej sokoły nie wysiaduja
w Tczewie jajeczko
72 Wyświetlenia
72
IzaEs
Od wczoraj od 18:08 🤪
Sara na jajku a na poręczy ....Balbina 😁edit: to Ster  na jajku siedzi  :)
64 Wyświetlenia
64
😆
Ster się zjawił :) Sara poleciała
57 Wyświetleń
57
Ekstra, tak długo siedziała!
Na stronie PGE jest widok z 3 kamer, a na peregrinus pl tylko z 2 kamer   https://pgeenergiaciepla.pl/o-spolce/spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu/ochrona-sokolow-wedrownych
87 Wyświetleń
87
w Tczewie jajeczko
Yvone
Coś się komuś pozajączkowało jak podpinał kanały kamer - moze w krotce będzie poprawnie
Lili
👍🏻
Gdańsk/Gdynia: Co takiego mogło się stać w Lotosie, że Ster wylądował w Gdyni. Gdyby zginęła Bursztynka, nie zostawiłby rewiru, no chyba że, pojawiła się para, nowa para i został przegoniony. Mogło być też tak, że pojawił się tylko nowy samiec i zajął miejsce Stera u boku Bursztynki Komin im zburzono i ślad po nich zaginął  A tak było jeszcze w Lotosie w 2024r   fota ff poodka https://postimg.cc/ftkJv9b7
83 Wyświetlenia
83
Lili
👌🏻
58basik
Koksinka opuściła Kaszuba, Redę i przeniosła się do Gdyni. Koksinka z Batorym nagle zniknęli z podglądów w Gdyni po 3 lutego, a 4.03 objawił się w Gdyni Ster z ukrytą jeszcze partnerką. Być może, gdyby takowe były, Koksinka objawiłaby się nam przed kamerami w gdańskim Lotosie ?
Gawi
O ile nie zmienili się rezydenci w Dolnej Odrze  to Koksinka 2019,  jest młodszą siostrą Bursztynki 2018,  w 2020r Koksinka była  u Bursztynki na Lotosie
Sara zachowuje się tak, jakby to miało być pierwsze i ostatnie jajko - uparcie wysiaduje
75 Wyświetleń
75
Możliwe, że to jej pierwsze jajko 🤔 ?
Myślę, że możliwe
niza
Na 99% to jej pierwsze
Ktoś był na kominie parę minut przed 10
80 Wyświetleń
80
Było słychać rozmowy , ku i hu też.
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi po ludzku i w skrócie odpowiedzieć:
Czemu nie ma Koksinki i Bosmana, tylko jakieś zupełnie nowe osoby? Co się takiego zadziało, że zaszła na zmiana. Proszę o odpowiedź. Na pewno wiecie, a mnie dawno nie było.
83 Wyświetlenia
83
niza
58basik
Ostatni raz widziałam Bosmana cztery dni przed pierwszą wizytą Batorego, a więc 9.07.2025. Wszedł do gniazda i ze spuszczoną głową szybko pomaszerował pod kamerkę. Nagranie było mało atrakcyjne więc skasowałam. Późniejszych wizyt, jeżeli takie były, nie zauważyłam. Koksinkę i Batorego ostatni raz widziałam 3.02.2026, nagranie posiadam.
Yvone
Prowadzisz pamiętniki, czy masz tak dobrą pamięć?
Bosman odszedł w zeszłym roku. Dość wiekowy był 15 lat. Na jesieni Koksinka spotykała się z synem Bosmana Batorym. W styczniu razem odwiedzali gniazdo. W lutym już ich nie widziano. Podejrzewana ptasia grypa. Budkę zajęli Sara 2 letnia samiczka z Pruszkowa i Ster 10 letni samczyk ze Szczecina . Ster mieszkał w Gdańsku z Bursztynką.  Teraz Ster i Sara są w Gdyni i mają jajeczko. Jupiiiii
Sara też była widziana w Redzie ale Agra ja przegoniła.
Sara na dołku. Łatwo poznac po kolorowej czapce😊
92 Wyświetlenia
92
Lili
Jest jajko 💪
Dzień dobry! Sara na barierce, Ster na dołku 🥰
85 Wyświetleń
85
jur
jur
Sara na podeście
84 Wyświetlenia
84
Lusesita siedzi na progu, oczy ma zamknięte
78 Wyświetleń
78
Sara siedzi na progu
70 Wyświetleń
70
Więcej