Pokaż:Wszystko
🥚to cieszy.
86 Wyświetleń
86
jur
jur
Hrabia z prezentem,  raczej malutkim
85 Wyświetleń
85
96 Wyświetleń
96
Lili
👍🏻
Warszawa PKiN 5:21 pierwsze jajo
95 Wyświetleń
95
Lili
😘
Trzecie jajko u Czarnookiej. Ktoś się orientuje o której?
93 Wyświetlenia
93
58basik
O godz. 2:10 Czarnooka wyszła na podest, puściła blojda i wróciła do dwóch jajek. Nic nie wskazywało na szybkie zniesienie, poszłam spać.  https://zapodaj.net/images/db8ed13542c9c.jpg
Mam ważne pytanie, czy karty w tym roku przewidują kłucie na Siekierkach? :-)
83 Wyświetlenia
83
jolajola
a czy jak się bardzobardzo chce - to pomoże?
tiga8
Na to pytanie, to tylko wróżka może odpowiedzieć
Oliwia
I pan Ciuciek :-)
Astra o 6.20 wyszła na przerwę, wróciła po jakichś 40 minutach, więc pewnie posiliła się prezentem z wczoraj. Zanim wyszła długo wypatrywała zmiany, ale się nie doczekała.
76 Wyświetleń
76
Inspe
Skierek nie wysiaduje, niestety.  Astra sama całe 33 dni siedzi. Czy w tym roku da radę?
Kanela
Wczoraj śledziłam cały dzień, to najdłużej zeszła na 40 minut. Ale też widziałam Skierka dwa razy z prezentem, więc pewnie nie musiała polować.
Inspe
40 minut w trakcie twardej inkubacji to bardzo długa przerwa.
Na Siekierkach jajka się wietrzą
74 Wyświetlenia
74
Pałac jajko
77 Wyświetleń
77
Lili
😘
Efa
Efa
Brawo Nowa!
Efa
Efa
Jednak wybrała największy dół do znoszenia 😆
Baszka
Zniosła i odleciała o 6:03, ktoś siedzi na zapłace
Efa
Efa
A nie wcześniej? Np. 5:03?
Baszka
Para na iglicy
🎉
Żerań jajko !
94 Wyświetlenia
94
Lili
😘
Obserwowałam ją już kolejną noc... teraz stwierdziłam, że na kilka minut wpadnę sprawdzić co u Xeni i na PKiN... ta w międzyczasie zmajstrowała jajko 😂
Yvone
Standard, one tak robią 😆
Pociesza mnie to tylko, że weszłam ostatnio w czasie znoszenia drugiego jajka przez Wandę, to był łut szczęścia, łagodzi ból przy przegapieniu znosu Neli 😆
jur
jur
Cytując klasyka - trzeba było uważać 😀
😆😆 obserwuję na telefonie i więcej niż dwa podglądy nie zmieszczę (żeby dobrze widzieć) przy następnej dłuższej obserwacji włączam kilka podglądów na laptopie, żadna mnie więcej nie wykiwa 😂
Efa
Efa
U Neli blojda poszła
81 Wyświetleń
81
Efa
Efa
jest jajo
Lili
😘
Efa
Efa
tak mnie Nela uśpiła, że nie wiem dokładnie o której godzinie ... 23:40 pokazała, to może minuta wcześniej ?
Efa
Efa
PKiN Nowa w budce
73 Wyświetlenia
73
jur
jur
Nowa miotła , nowe zwyczaje, ciekawe czy wytrzyma do rana w gnieździe  ?
Efa
Efa
😀.
A ja na Żeraniu od kilku dni mam białą stronę 😤
84 Wyświetlenia
84
Citro
Problem powoduje dodane zdjęcie, konkretnie to w trakcie obrączkowania (z rudymi rękawiczkami). Ta forka była na podglądzie Włocławek MPEC, podglądu nie było. Po zmianie fotki podgląd wrócił. Tam gdzie  jest ta konkretna fotka obrazu brak.
jur
jur
Na komputerze mam wszystkie w telefonie już nie.
tiga8
Trzeba usunąć historię przeglondarki ,i wróci podgląd, ja też tak miałam, po usunięciu histori wszystko wróciło
OlaOlszowska
Również mam ten problem, np Siekierek nie mogę obserwować od dłuższego czasu. Pousuwałam te ciasteczka (tak mi zasugerowano), ale nie pomogło. Próbowałam również przez inną przeglądarkę i też nie pomogło.
O kurde, czyszczenie ciasteczek pomogło, dziękuję ❤️
Mi pomogła zmiana przeglądarki 😀
Citro
Nooo pozmieniało się ostatnio. Zmień przeglądarkę, tak będzie najszybciej. Pewnie nie masz też obu podgladów w Łodzi i kilku innych. Mozna sie zgubić w różnych sytuacjach, pogubiły się też inne funkcje, pewnie emigrowały. Potrzeba duuużo melisy by tu nie zwariować. Miejmy nadzieję, że to przejściowe.
Taka refleksja mnie naszla   , dwie budki :  Żerań i Anwil , dwie samice , Nela i jej córka Gratka ..oczekują na swoje pierwsze jajka ...w ubiegłym roku  kibicowałam Wildzie  i jej mamie Maltance  , które tego samego dnia zniosły  swoje pierwsze jajka ..teraz Nela  zapewne niebawem zniesie , na Gratkę , chyba trochę poczekamy ..i tak się kręci ten sokoli świat...😊 🥰
97 Wyświetleń
97
Lili
👌🏻Kysza 09 👍🏻
Gawi
Nie tylko one, jest jeszcze Nila i Agra
Zgadza się Gawi , więcej by się znalazło jakby poszukał  np Petra i Werwa , Inka i Edzia Afrodyta .to tak na szybko ..no ale tam nie ma podgladów ..😊ja skupiłam sie na tamtych gniazdach , bo je akurat obserwowałam 😊
jur
jur
Kysza 09 jesteś niezastąpiona w takich sprawach, gratuluję wiedzy i obserwacji 👌🏻
Dziękuję  😊
Efa
Efa
fajne spostrzeżenie :) o matce i córce
..no i dalej leżą w swoich gniazdach 💕
Nela w dołku, moze coś  dziś  wydusi
85 Wyświetleń
85
Efa
Efa
W zeszłym roku miała o tej porze już 4 zniesienia, to może teraz zacznie ;)
jur
jur
samiec się zmienił
Efa
Efa
zauważyłam :(
Więcej