O godz. 2:10 Czarnooka wyszła na podest, puściła blojda i wróciła do dwóch jajek. Nic nie wskazywało na szybkie zniesienie, poszłam spać. https://zapodaj.net/images/db8ed13542c9c.jpg
Astra o 6.20 wyszła na przerwę, wróciła po jakichś 40 minutach, więc pewnie posiliła się prezentem z wczoraj. Zanim wyszła długo wypatrywała zmiany, ale się nie doczekała.
Obserwowałam ją już kolejną noc... teraz stwierdziłam, że na kilka minut wpadnę sprawdzić co u Xeni i na PKiN... ta w międzyczasie zmajstrowała jajko 😂
Pociesza mnie to tylko, że weszłam ostatnio w czasie znoszenia drugiego jajka przez Wandę, to był łut szczęścia, łagodzi ból przy przegapieniu znosu Neli 😆
😆😆 obserwuję na telefonie i więcej niż dwa podglądy nie zmieszczę (żeby dobrze widzieć) przy następnej dłuższej obserwacji włączam kilka podglądów na laptopie, żadna mnie więcej nie wykiwa 😂
Problem powoduje dodane zdjęcie, konkretnie to w trakcie obrączkowania (z rudymi rękawiczkami). Ta forka była na podglądzie Włocławek MPEC, podglądu nie było. Po zmianie fotki podgląd wrócił. Tam gdzie jest ta konkretna fotka obrazu brak.
Również mam ten problem, np Siekierek nie mogę obserwować od dłuższego czasu. Pousuwałam te ciasteczka (tak mi zasugerowano), ale nie pomogło. Próbowałam również przez inną przeglądarkę i też nie pomogło.
Nooo pozmieniało się ostatnio. Zmień przeglądarkę, tak będzie najszybciej. Pewnie nie masz też obu podgladów w Łodzi i kilku innych. Mozna sie zgubić w różnych sytuacjach, pogubiły się też inne funkcje, pewnie emigrowały. Potrzeba duuużo melisy by tu nie zwariować. Miejmy nadzieję, że to przejściowe.
Taka refleksja mnie naszla , dwie budki : Żerań i Anwil , dwie samice , Nela i jej córka Gratka ..oczekują na swoje pierwsze jajka ...w ubiegłym roku kibicowałam Wildzie i jej mamie Maltance , które tego samego dnia zniosły swoje pierwsze jajka ..teraz Nela zapewne niebawem zniesie , na Gratkę , chyba trochę poczekamy ..i tak się kręci ten sokoli świat...😊 🥰
Zgadza się Gawi , więcej by się znalazło jakby poszukał np Petra i Werwa , Inka i Edzia Afrodyta .to tak na szybko ..no ale tam nie ma podgladów ..😊ja skupiłam sie na tamtych gniazdach , bo je akurat obserwowałam 😊