Pokaż:Wszystko
jur
jur
Czy w Tczewie prześwituje podłoga przez kamyki ?
85 Wyświetleń
85
Efa
Efa
o 17:10, wróciła Agra
74 Wyświetlenia
74
Kaszub z prezentem w budce, z powodu braku samicy zabrał się za pałaszowanie
73 Wyświetlenia
73
Baszka
O 17:00, odleciał z resztką łupu
powsinoga
😆
W Gdyni obiad na daszku, a Sara na jajkach 😆
73 Wyświetlenia
73
O widzę, że Ster na jajeczkach W Gdyni. No nie widziałam zmiany.  Szkoda
85 Wyświetleń
85
Chyba jednak to Sara siedzi na jajkach bo ma kolorowy łepek.
Inspe
2 godziny temu siedział Ster
W Tczewie jajka samotne
83 Wyświetlenia
83
a w Redzie....gili gili :D
79 Wyświetleń
79
🍀🥚☘️Jajko w Gdyni!!!!! 12:04🍀🥚🍀
84 Wyświetlenia
84
Lili
😘
Ster z prezentem dla Sary:)
76 Wyświetleń
76
Jest drugie jajko i jest zbyt mało ŻWIRKU w gnieździe, widać "panele podłogowe"  https://zapodaj.net/images/e95d160cfc754.jpg
78 Wyświetleń
78
Efa
Efa
A gdzie to gniazdo ?
58basik
Tczew.
jur
jur
Trochę to trwało, ale we wtorek ma być dosypane.
Jest drugie w Tczewie. https://zapodaj.net/plik-AhL36UPHoH
77 Wyświetleń
77
Lili
😍
Inspe
Brawo Lusia
buber
I brawo Admirał, za asystowanie.
Inspe
O!!! tak to się nie dzieje, że samiec i jego asysta to w porodzie rzecz nie oczywista. Bez samca też by się wygramoliło.  Natomiast przy zapłodnieniu samiec musiał być, bo by zarodek nie powstał
Zgrabne pęcinki na daszku w Gdyni :D
70 Wyświetleń
70
powsinoga
I owszem 😁 należą do Sary🥰
LUSI dzisiaj jeszcze spała, gdy do niej zaglądałam . Obudził ją skurcz, aż wstała i obrót wykonała. Teraz leży.
74 Wyświetlenia
74
Dzień dobry Saro, Dzień dobry Gdynio, Dzień dobry wszystkim :)
69 Wyświetleń
69
Hejka
Lusesita na jajku
65 Wyświetleń
65
Więcej