Dlatego wstawiłam zrzut. Był w formacie png, którego nie pryzmuje forum, zatem zamieniłam na *.jpg i zmiejszyłam jego wielkość. Wstawiłam dla chronologii zdarzeń. Moze dlatego buber nie mógł/mogła go wstawić
Dziękuję buber za zaobserwowanie TRZECIEGO jajka. Dziękuję Yvone za wstawienie zrzutu. Będzie chronologia. Przy okazji BARDZO proszę o wstawianie zrzutów z gniazd pustułek, które obserwuję. Z przyjemnością będę wstawiać brawka i dziękować, tak jak dziękuję FF za zaangażowanie i wstawiane zrzutów oraz komentarzy ze wszystkie innych gniazd. 😘