Pokaż:Wszystko
Efa
Efa
Nela pilnuje jajek z progu
51 Wyświetleń
51
drugie jajko u Neli
70 Wyświetleń
70
Ciepłosław właśnie dostarczył Neli sikorkę, Nela piórkuje na barierce
77 Wyświetleń
77
https://zapodaj.net/plik-dlnhq6Mojo
Jest drugie jajo na Żeraniu
84 Wyświetlenia
84
Dorcia
wstawiłam na forum zdj
O 2.35 drugie jajko już było.
Po 17 Skierek przekazał Astrze prezent :)
123 Wyświetlenia
123
Efa
Efa
Nela nad jajkiem
131 Wyświetleń
131
Kolejna przerwa Astry i kolejna, która trwała 20 minut. Wyszła około 13.50 a o 14.10 wróciła. Skierek w tym czasie się nie pokazał.
125 Wyświetleń
125
Efa
Efa
Ciepłosław na poręczy, a jajko samo
113 Wyświetleń
113
PKIN : ona na jajku -  on na płocie
97 Wyświetleń
97
Efa
Efa
PKiN Nowa na jajku
83 Wyświetlenia
83
jur
jur
Nowa poleciała, Hrabia przyleciał
88 Wyświetleń
88
Astra wyszła z budki a Skierek przyleciał z prezentem dla niej. Chwilę wołał, ale nie pojawiła się więc odleciał.
100 Wyświetleń
100
Skierek na lampie je, Astra w budce
100 Wyświetleń
100
Kanela
Zjadł, nie podzielił się.
Konstancin. Trzecie jajko, nie wiem od kiedy, niestety. https://zapodaj.net/plik-u0ZFpQNIiW
84 Wyświetlenia
84
Yvone
Dlatego wstawiłam zrzut. Był w formacie png, którego nie pryzmuje forum, zatem zamieniłam na *.jpg i zmiejszyłam jego wielkość. Wstawiłam dla chronologii zdarzeń. Moze dlatego buber nie mógł/mogła go wstawić
Lili
Dziękuję buber za zaobserwowanie TRZECIEGO jajka.
Dziękuję Yvone za wstawienie zrzutu. Będzie chronologia. Przy okazji BARDZO proszę o wstawianie zrzutów z gniazd pustułek, które obserwuję.
Z przyjemnością będę wstawiać brawka i dziękować, tak jak dziękuję FF za zaangażowanie i wstawiane zrzutów oraz komentarzy ze wszystkie innych gniazd.
😘
Yvone
Buber A nie możesz wstawiać zrzutów na forum? To tworzy dokumentację
Lili
🥰 Buber Wstaw zrzut na forum...wstawiaj kolejne zrzuty...obserwuj to gniazdo.
Nie dobrze, że nowa na PKiN tak murem od jednego jajka siedzi 🙈 Będę duże różnice w kluciu. Widać, że to jej pierwszy raz, czeka nas duża nerwówka 😅
80 Wyświetleń
80
Lili
🤔
..no to będziemy liczyć tzw. wsady 😆
jur
jur
Wsady są najważniejsze, bez wsadów nie ma życia 😁
😅
potwornicka
😁
Więcej