Pokaż:Wszystko
Sara odpoczywa od intruzów. Oby jutro dała radę. Trzymaj się, piękna🦅🦾
84 Wyświetlenia
84
U was też kamera w Gdyni tak zacina?
85 Wyświetleń
85
Inspe
Tak, wiesz może co zrobić, aby nie zacinała?
Żal mi Sary, z jednej strony siedzi twardo na jajeczkach, ale widać ze jest poddenerwowana. Ja też 😠
!!!!!!!!!!! Gniazdo sokoła w okresie lęgowym  !!!!!!
80 Wyświetleń
80
AnaOxy72
Mnie tak samo....przepraszam ale....szlag trafia na takie sytuacje😡😡😡😡😡😡
Lusesita na poręczy
79 Wyświetleń
79
I Sara na zmianie 🥰
72 Wyświetlenia
72
AnaOxy72
Dobrze że się pojawiła❤️🦅
Jest Ster na jajeczkach 😊
74 Wyświetlenia
74
Ja nie wiem czy czegoś tam znowu nie robią w okolicach budki, Sara wpadła i zaraz wypadła jak poparzona..
😢
77 Wyświetleń
77
Wieslawa42
to nie jest zabawne , hałas wystraszył Sarę.
Jest bardzo głośno 😪
Inspe
Monika, jest tu osoba decyzyjna i nie reaguje, więc pewnie PGE robi co chce.  Czy PGE może zdemontować ot tak sobie gniazdo, kiedy chce?  Nie, nie może! A dlaczego pozwala się na remont komina , czy elewacji komina, gdy para lęgowa składa jaja?
Samotne pisanki w Gdyni
67 Wyświetleń
67
AnaOxy72
to już powoli robi się irytujące :( tak się cieszyłam na gdyński lęg a tu takie figury :( czy oni są niepowazni???? :(
😒
Ster w domu. Woła Sarę
72 Wyświetlenia
72
powsinoga
Już się nasiedział 😁
Dowódca floty na jajach 😂
71 Wyświetleń
71
Lili
😉🙃
Hurra , odzyskaliśmy podgląd z trzeciej kamery w Gdyni ! Oby już na zawsze
65 Wyświetleń
65
Lili
👋🏻👍🏻
monikam54
Jupi wreszcie 😃
W Gdyni prace na kominie. Sara wyraźnie zaniepokojona.
71 Wyświetleń
71
Pomiar głębokości podłoża w Kawęczynie. To w odniesieniu do Redy i Tczewa.  https://zapodaj.net/images/27b16cffa64d6.jpg
84 Wyświetlenia
84
W Tczewie wietrzenie jajek 😄
81 Wyświetleń
81
a w Redzie Kaszub tatusiuje jajeczkom :)
79 Wyświetleń
79
powsinoga
A w Łodzi i Włocławku odpowiednio  Gdynek i Szkwał, można podziwiać braci. Gdyby Admirał dołączył, byłby komplecik gdyniaków 😊
AnaOxy72
Słowem dobre geny w alcji😍
Więcej