Pokaż:Wszystko
Maaaaaximuuuuuussss taaaaaaaaakkkkkk. Przepraszm. Musiałam. Ryczę z radości. Dziękuję wszystkim. Z całego serca dziekuje❤️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷🌷🦅🦅🦅🦅
81 Wyświetleń
81
Wieslawa42
nie wiem o co "kaman" ale tez sie cieszę 😀
AnaOxy72
Najwazniejsze że Sara ma spokój
Kaszub wrócił na jajka 🥰
81 Wyświetleń
81
Lili
👋🏻👌🏻👍🏻
niza
Nie wiem czy ktoś to zanotował, bo mi okrutnie ciął przekaz, ale już wszystko po. Kamyczki dosypane, wał odpowiedni zrobiony :) Po krzyku i po kłopocie, ufff
niza
Ale mi tnie podgląd w Redzie... Całe szczęście mam wieści z pod komina od FF Maximus, na miejscu oczywiście ona, szef Koksika, FF Kuń i Kominiarz, pan prezes. Maximus dostarczyła osobiście kamyczki, sama przyniosła na teren zakładu. Jakby mogła to i pewnie by wniosła na górę po kominie 😉 Całe szczęście jest odpowiednia ekipa, oby szybko panowie!
Yvone
Ciekawe czy bedą się wspinać po kominie- czy część podjadą windą.  FF Maxi też dala mi cynk. Nota bene, też mam kręciołki na podglądzie
niza
już jest po wszystkim
niza
Odważny nasz Kaszub :)
Yvone
Lepiej by miał odwagę wrócić na jajka po porządkach  gnieździe
58basik
Iwona65
I niedługo potem Agra
Ja dziś nie mam nerwów na to wszystko patrzec. Ślę do naszej Sary i Stera moc pozytywnej energii. Nie dajcie się. Róbcie swoje
79 Wyświetleń
79
IzaEs
Oj wierze 😢 dobrze ze mi podglądy PGE nie działają i nic nie widzę ani nie słyszę
niza
Zaraz z kolei na Koksiku będzie wchodzenie i dosypywanie kamyków. Szkoda, że dopiero teraz 😑 Oby Kaszub z Agrą szybko wrócili do jajek po całej akcji.
niza
A właściwie to juz to się dzieje
Dzień dobry! Admirał na jajeczkach 🥰
76 Wyświetleń
76
powsinoga
Już się nasiedział 😆 obowiązki służbowe wzywają 😂
Lili
😉
🤣
I dzisiaj w tym hałasie Sara ma znieść trzecie jajko....
71 Wyświetleń
71
58basik
J ja sądzę, że to nie hałas wystraszył Stera lecz czająca się z boku gniazda Sara https://zapodaj.net/images/76ee7000cbf2b.jpg
Inspe
Prawdopodobnie termin na 3 jajko wypadnie ok. 17_18 godziny
niza
Właśnie Sara wróciła i zamieniła się ze Sterem
Wieslawa42
bo uciekł , aż jajka poprzewracał ,
Amika
Uciekł, bo tak był skupiony na hałasie, że Sara wskakując na podest go wystraszyła https://zapodaj.net/images/9583b87773409.jpg
U Sary znowiu hałas, skutanie pukanie, Nie ma ta dziewczyna spokoju w wysiadywaniu. Ktoś tu nie lubi sokołów.
72 Wyświetlenia
72
AnaOxy72
teraz Ster dzielnie ogrzewa
Dzień dobry:) Wszyscy już pobudzeni, a w Redzie śpioszek🥰. Czy Agra zniosła w nocy 4 jajko?
70 Wyświetleń
70
AnaOxy72
TAAAK!!!!
Wpadł Ster ze śniadaniem, ale Sara gdzieś czmychnęła :)
65 Wyświetleń
65
Sara w Gdyni, Agra w redzie
60 Wyświetleń
60
Sara siedzi na progu i czyści piórka
69 Wyświetleń
69
Dobranoc, Saro. Dobrej i spokojnej nocki wszystkim.
74 Wyświetlenia
74
Sara odpoczywa od intruzów. Oby jutro dała radę. Trzymaj się, piękna🦅🦾
84 Wyświetlenia
84
U was też kamera w Gdyni tak zacina?
85 Wyświetleń
85
Inspe
Tak, wiesz może co zrobić, aby nie zacinała?
Żal mi Sary, z jednej strony siedzi twardo na jajeczkach, ale widać ze jest poddenerwowana. Ja też 😠
!!!!!!!!!!! Gniazdo sokoła w okresie lęgowym  !!!!!!
80 Wyświetleń
80
AnaOxy72
Mnie tak samo....przepraszam ale....szlag trafia na takie sytuacje😡😡😡😡😡😡
Lusesita na poręczy
79 Wyświetleń
79
Więcej