Pokaż:Wszystko
Jajka się wietrzą 😉
37 Wyświetleń
37
Iwona65
Nieaktualne 😉 Afrodyta jest
evanelina
No to przez chwilę było dynamicznie 😁
Iwona65
Bardzo bo od jakiegoś czasu znowu Gdynek 😀
Trochę późno… ale udało się "złapać" 4 jaja, które widziałam o 04:50
Jeśli to nie Afrodyta opuszcza budkę, sprostujcie proszę 
https://youtu.be/-oKvxmbueIM?si=4mDyfYpzLBSf2cyf
70 Wyświetleń
70
Lili
🙂
Daszka
Prostuję🙂. Budkę opuszcza Gdynek.
Dziękuję Daszka
Gdynek zszedł z jajek, słychać było, jak na Afrodycie rozprostował kości😉 i Afrodyta przejęła czteropak.
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Tak po prawdzie, to Afrodyta go wezwała na swoje plecy. Słychać ją było zanim zszedł z jaj
Citro
...a biedulek spełnił pokornie jej prośbę 😉
Citro
Jak zmajstrują piąte, to Aftodyta wychowa, ale Gdynek tego swoim mały ciałem za cholercię nie obejmie, 🤒
Antonówka
🤣
Daszka
😆 Proszę, nie! Może, gdyby nastolatka nie miała jeszcze na głowie...
EC4 na daszku... Samiec 😉
54 Wyświetlenia
54
Młody z jajkami, wyprosil ojca. Pooglądał jajka, chyba dotknął dziobem, a potem poszedł pogłębiać dołek w 2gim ońcu budki. Wtedy przyleciała Afrodyta i wygoniła Włóniarza.
55 Wyświetleń
55
evanelina
I się nimi bawił 🤣 ale delikatnie!
Citro
Raz zagarnął dziobem, jakby chciał na nich zasiąść, raz delikatnie nadepnął, posunął pazury... ale zatrzymał się i poszedł do kąta drapać własny dół. Tak jakby nie wiedział kim ma być: piastunem czy obcym samcem. Weesji 2giej Afrodyta nie akceptuje więc go wygoniła.
Kto ma jakiś wczesny zrzut z 4 jajkami dobrze widocznymi? Nawet wzmianki na forum nie ma na ten temat. Ale pewnie lajki zebrane na szjsbuku
60 Wyświetleń
60
Citro
Padłam o 23.20. Afrodyta przysypiała non stop to i mnie wzięło 😅
evanelina
Pilnowałam do północy, a rano już nie chcieli mi pokazać jajek...
Daszka
Dzięki, Iwono, za wpis, Ty niczego nie przeoczysz🙂.
Iwona65
Dziękuję, ale to gruba przesada
Daszka
Oj tam, gruba, co najwyżej leciutka;). A tak poważnie, to choć oczywiście z całego serca życzę Ci miłej pary w Słupsku, to bardzo się cieszę, że łódzkie gniazdo jest jednym z Twoich:)
Iwona65
Tak właśnie jest, ale do czasu aż będą sokoły w Słupsku;)
Daszka
Cofam życzenia!😅
Iwona65
Rzucę czar na Ciebie
Daszka
No doooobra, cofam cofkę;)
Daszka
Ja nie jestem rannym ptaszkiem, niestety. A ktoś w ogóle widział moment zniesienia? Nagrał? Czy cichaczem pyknęła? Na pewno to było już dzisiaj, bo po północy jeszcze nie zniosła.
Daszka
Mam z 7.45, czyli nie za wczesny. Zapomniałam, bo to było moje pierwsze przebudzenie i jeszcze dosypiałam potem😅 https://zapodaj.net/plik-OiyX9bT4dA
Iwona65
Ukradłam i wkleiłam na forum
Gdynek na jajkach, a w Redzie i Włocławku odpowiednio Kaszub i Szkwał, można podziwiać braci. Gdyby Admirał dołączył, byłby komplecik gdyniaków 😊
50 Wyświetleń
50
..no, no,no  - Bosmanowie byliby dumni 🥰  😉
Afrodyta, świeżo po śniadaniu. Dziób upaćkany, pod pazurem piórko. Śpieszyła się do jajek. Gdynek wstał, Szybka zmiana. Włokniarza brak.
44 Wyświetlenia
44
Citro
Gdynek znów na zmianie. Na wysokim kominie siedzi 2gi sokół (Afrodyta? Włokniarz?).
Daszka
A teraz znów Gdynek mości się na czteropaku. Czyżby coś się działo?
04:50 -  zmiana i widoczne 4 jajeczka,  nie zdążyłam nagrać 🙃
44 Wyświetlenia
44
Lili
😘🥰
evanelina
Super wiadomość!
17:48 Jajka same. Nikogo przy gnieździe.
66 Wyświetleń
66
Citro
Przyleciał Gdynek, a teraz wróciła Afrodyta.
jur
jur
Na EC 4 nadzieje na lęg spadają z każdym dniem, szkoda.
😢
77 Wyświetleń
77
Daszka
Po dzisiejszej obserwacji jestem niemalże pewna, że wybrali już swoją miejscówkę. Wieczorkiem wstawię post na forum.
jur
jur
Czekam z niecierpliwością 
Daszka
Wstawione:)
elik
ktoś tu niżej pisał, że być może prosta skrzynka z żwirem zdałaby egzamin, to niegłupi pomysł
elik
a co kiedy mają jeszcze inną miejscówkę i tam samica złoży jajka ?
evanelina
Niestety. Chodź ja nadziei nie tracę i będę ich podglądać w miarę możliwości. Co by się nie stało "Widzewiacy" są bardzo intrygującą parą!
Jajka były same, ale Gdynek już się usadowił 🙂
55 Wyświetleń
55
Zalężenie na barierce łódz będzie 4 jajeczko
69 Wyświetleń
69
Citro
Teraz to się zabawiali tylko 😜. 4 jajo będzie dziś wieczorem/w nocy. Chyba, że pracją nad piątym. 🤔
04:48 prawdopodobnie Gdynek zmienia Afrodytę
https://youtu.be/RDahvKot02Q?si=GXxJ8WpQ1YaPtA5V
60 Wyświetleń
60
Citro
Zmiana przed 5 WOW. Wyjątkowo wcześnie.
Któreś z nich cierpiało na bezsenność 😅
Chyba samica na EC4
64 Wyświetlenia
64
Efa
Efa
nikogo nie widzę ;)
Więcej