Pokaż:Wszystko
Afrodyta że śniadaniem na daszku
84 Wyświetlenia
84
Gdynek na jajkach, a Afrodyta śniadanie na daszku oporządza.
75 Wyświetleń
75
Ec4 barierka
66 Wyświetleń
66
Daszka
No i gdzie ten szybowiec odleciał?😁
evanelina
Nie wycelowała 😅
Gdynek na jajkach, układa kamyczki
61 Wyświetleń
61
ec4 kam 2 "wycofany" zoom
89 Wyświetleń
89
Jako, że wystosowałam oficjalną prośbę na boksiku, to teraz oficjalnie dziękuję operatorce ❤️
evanelina
Cudnie, teraz bohaterkę poprosimy 😁
Tak Zoe z budki wychodziła za pierwszym razem https://www.youtube.com/watch?v=nKsCeQ1lnzU
85 Wyświetleń
85
monikam54
Czy tylko mi od razu przy tym jej machaniu głową przyszło na myśl " wyginam śmiało ciało "🤣
jur
jur
Jak ja czekałem na taki filmik, a już myślałem że nie znajdą wejścia. Teraz jeszcze samiec 😃
evanelina
Jeszcze jajka!🙂
Wieslawa42
oj tam, oj tam, to był taniec w czystym wydaniu 😂
Inspe
Amika, Ty to masz szczęście. Zawsze, gdzieś coś wypatrzy i nagrywa też niepowtarzalne chwile.
Amika
Spóźniłam się na początek wizyty, to tylko wyjście mi zostało 😁
Efa
Efa
Taka czysta szyba :(
😆
Efa
Efa
Super, że weszła. Może ochłonie i jeszcze zajrzy..
Lampa EC4
70 Wyświetleń
70
Działa wam podgląd na ec4? Bo u mnie od dłuższego czasu białe pole
71 Wyświetleń
71
Daszka
Działa i to jak!😁 Spróbuj ciasteczka pousuwać.
elik
u mnie ok
Zoe przed budką, a samiec na barierce
65 Wyświetleń
65
Daszka
No dobra, nie tym razem. Ale ogarnie?
Kanela
A on siedział w takim miejscu na barierce, że ją widział w budce?
Daszka
Nie. Zoe wyszła z budki i już z podestu zawołała samca. Najpierw przyleciał na daszek i pociorał oczywiście oń brzuch, a potem przeleciał na barierkę.
evanelina
Teraz to wyglądają jakby mieli ciche dni 😅
Daszka
Ogarnie to... ogarnie to... On to ogarnie, prawda? PRAWDA?😅
Iwona65
😂
2010
Ona ogarnęła to on też da radę. Muszę przyznać, że przestałem już na ten podgląd zaglądać, a tu dzisiaj taka niespodzianka 😁
Czech jest niemożliwy! No złaź z tego daszku!
56 Wyświetleń
56
Efa
Efa
😆.
2010
Może jajka przekonają go do wejścia ;).
Zoe po raz kolejny ostro pracuje w budce😍
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Jest samiec na daszku!
Daszka
Teraz samca woła z podestu.
Citro
Może jajo ją uwiera? Stad ta desperacja i tempo prac w budce?
Daszka
Też mi to przez myśl przeszło. Tylko teraz oby nasz czeski wariat ogarnął.
evanelina
Jakby dziś było też jajo to się nie pogniewam 😁
Daszka
Ja bym jednak wolała, żeby jak trzeba najpierw nasz wariat ogarnął też budkę😉. Byłoby mniej stresująco😁
EC4 na 2 na rancie siedzi
47 Wyświetleń
47
Daszka
I już w budce!
EC4 Lata sokół. Teraz usiadł na lampie. Czekamy na kolejną wizytę w budce.
48 Wyświetleń
48
EC4 lampa
42 Wyświetlenia
42
Aaaaaaaa! Oszalałam🤩! No siedzi w budce! Umrę ze szczęścia😅!
47 Wyświetleń
47
Citro
Ale wiadomość. Rewelacja. 🥳
IzaEs
wyszła na kratę
IzaEs
i poleciała
I ciągle instytucja szyby jej sie nie mieści w głowie 😂 chyba muszą ją trochę ofajdać, żeby zrozumiała, że to bariera😂
😆
Daszka
Evanelina! Ty, w przwciwieństwie do mnie, do końca w nich wierzyłaś!😍
evanelina
Za to Ty poświęciłaś kupę czasu na śledztwa! I nie dałaś się wygonić 😅 to ja teraz zaklinam jajka! Obstawiam 3! Najlepiej już jutro 😁
Daszka
Nie no, w zeszłym sezonie były 4, to pewnie jak coś tyle samo będzie😁. Chyba, że odkryła budkę post factum i z wściekłości doły kopie z myślą: po co ja w tej norze jajka znosiłam, skoro tu taki apartament?😜
evanelina
Dlatego studząc trochę optymizm obstawiam 3😁
Daszka
🤣
monikam54
A może ona w tej dziurze miała jajca ,ale pospadały i teraz szuka nowego miejsca ? Tak gdybam 🫣
Efa
Efa
O nieeee!
Daszka
Miejmy nadzieję, że jednak mądra jest i po prostu do końca nie pasowało jej tamto miejsce🙂. Ale emocje!😅
Inspe
Samiec szuka, a Samica wybiera i akceptuje, albo nie jego miejsce. decyduje samica
monikam54
Obyś miała rację , jeszcze jest opcja że tam zniosła i miała wychodne i trafiła do budki 😃no co za emocje 😆
Więcej