Pokaż:Wszystko
Efa
Efa
Jest 3 jajo na Pałacu
123 Wyświetlenia
123
Lili
🙂
Inspe
Brawo! Co za super samica z tej Nowej samicy.
Efa
Efa
chyba :D bo pokazała takie świecące, ale 3 na raz jeszcze nie 😀
Efa
Efa
ale nie było kichnięcia ... tym razem
Efa
Efa
Jednak było kichnięcie!
😁
Na pałacu jeden sokół w gnieździe, drugi na iglicy.
97 Wyświetleń
97
Efa
Efa
Nowa w gnieździe, podgarnia jajka w stronę ... wyjścia 😄
Efa
Efa
Skierek z łupem. Astra odebrała i poleciała
93 Wyświetlenia
93
Toż to szok. Tyle prezentów fiu fiu 😁
Kanela
Skierek dzisiaj szaleje z tymi prezentami
Efa
Efa
Jajka same
Kanela
Już wróciła :)
14.32 Skierek wparował do budki, a Astra od razu wyszła i skierowała się prosto po zdobycz, którą dla niej zostawił pod lampą, zaczęła piórować. Wróciła o 14.45, na dziobie ślady jedzenia. Najważniejsze, że łup się nie zmarnował i Astra doskonale wiedziała gdzie jest ukryty 😁
91 Wyświetleń
91
Inspe
Czy jajka przez te 13 minut były nie okryte przez Skierka?
Kanela
Nie, Skierek wszedł do budki i dolkowal na jajkach. Kilka razy pogłębiał dołek (dokładnie w tym miejscu gdzie leżą jaka) po czym wyleciał.
Inspe
Dziękuję, Skierek super, naprawdę się stara.
13.08 Skierek z wielkim prezentem dla Astry, ale nie zdecydowała się przyjąć, wyszła z budki i odleciała. Skierek skonsternowany nie wiedział co zrobić, długo ją wołał, aż w końcu schował ptaka na kracie pod lampą (widać na kam 3)
88 Wyświetleń
88
Chyba polubię dziada 😁
Kanela
On naprawdę bardzo chciał żeby to od niego wzięła, długo wołał i czekał 😂
PKiN, sokół na iglicy u góry po lewej stronie, (Hrabia), sokolica na jajach
121 Wyświetleń
121
jolajola
10:11 ona wciąż na jajkach
7.24 Skierek z dużym prezentem dla Astry - przyjęła :)
106 Wyświetleń
106
No to temu to się pozmieniało, zestarzał się czy jak😝
Kanela
I powrót do gniazda po 10 minutach
Nelcia zniosła 3 jajuszko 6.28 🥰
103 Wyświetlenia
103
6.13 Astra zeszła z jajek, jaja same.
93 Wyświetlenia
93
Kanela
Krótka przerwa, po 5 minutach wróciła.
Astra to jest jednak dzielna mamunia. Ile tylko może, tyle stara się wysiedzieć i się nie poddaje. Mogłoby jej się w tym roku też poszczęścić i żeby chociaż jeden smyk się wykluł.
93 Wyświetlenia
93
Efa
Efa
Warszawa Bazylika- dziś byłam pod nią 4x, ale to były dość krótkie obserwacje. Między 13. a 17. sokołów nie widziałam ani tam,  ani przy potencjalnym nowym miejscu. Czyżby się całkiem wyniosły?
93 Wyświetlenia
93
jolajola
ja przejeżdżam często koło "potencjalnego nowego miejsca" zawsze z zadartą głową, ale też nie widziałam
Efa
Efa
Ja nawet do zadartej głowy miałam lornetkę;)
Czy Wy możecie normalnie obejrzeć PKiN? Chodzi skokami, zamraża obraz, też tak macie? Czy to tylko u mnie?
95 Wyświetleń
95
jolajola
za dużo oglądających?
niza
Niestety tak samo
Konstancja zniosła CZWARTE JAJKO 😍😍
129 Wyświetleń
129
Astra zeszła z jajek, dzisiaj do południa nie udało mi się trafić na Skierka z prezentem, moze będzie musiała polować sama
126 Wyświetleń
126
Kanela
Wróciła dość szybko, więc raczej spiżarka
W Pałacu jajka samotne
127 Wyświetleń
127
Więcej