Pokaż:Wszystko
W Gdyni zmiana warty, Ster poleciał :)
75 Wyświetleń
75
Gdynia, Ster z prezentem na podeście czeka, Sary nie ma.
82 Wyświetlenia
82
A przepraszam, to Sara chyba, i zaczęła jeść.
Ster poleciał, Sara na jajeczkach :)
80 Wyświetleń
80
Przez zeszly rok obserwowalam Astre i Kaszuba. Wychowali 4 maluchow.  W tym roku zmiana samicy. Ciekawe co sie stalo z ta sliczna samiczka. Ale dobrze ze przyroda nie lubi próżni. Reda super miasto tereny do łowienia są będą następne maluchy. Agra już siedzi na jajkach. ięc trzymamy kciuki aby ile jajek tyle wacikow i tyle pierwszych lotow
 Czy ktos wie skad jest Agra bo ma obrączkę?
93 Wyświetlenia
93
Inspe
5HS AGRA Samica
Urodzona w Koszalinie, w 2024 roku
Rodzice Ptyś i Nila
Lili
Inspe 👋🏻👌🏻
dziekuje.. super, ze gniazdo nie jest puste
Inspe
Aniu, w Redzie w 2025r Kaszub i TERCJA💚. TERCJA oficjalnie zaginiona. Nie wiemy, co się z nią stało. 
Agra ją godnie zastąpiła💓
W Redzie czworo do brydża :)
86 Wyświetleń
86
Inspe
Albo do kanasty
Teraz w Tczewie Admirał na jajeczkach 😍
104 Wyświetlenia
104
Trzew - 3 piękne jajeczka na widoku
99 Wyświetleń
99
Dzień dobry! Ster z przekąską dla Sary 🥰
88 Wyświetleń
88
W Redzie w gnieździe pustułek (ul. Łąkowa) są już 2 jajka, foto 24 marca g. 13:02 https://zapodaj.net/plik-PfKArFwwZ0)(link:https://zapodaj.net/plik-PfKArFwwZ0
99 Wyświetleń
99
Lusesita ma trzecie. https://zapodaj.net/plik-Fbo6XtDLp3
107 Wyświetleń
107
Lili
🙂
Inspe
🍀Lusia💓Admirał🍀🥚🪺🥚🪻🥚🍀
W trwającej właśnie gdańskiej Panoramie będzie mowa o gdyńskich sokołach wędrownych :) No i nasza Koleżanka od Obrączek bardzo ładnie o nich opowiedziała :)
102 Wyświetlenia
102
Mark0113
SUPER...można było podać KRS na 1,5%, ale i tak super
Gawi
Od 23:55 min pod koniec Panoramy   https://gdansk.tvp.pl/668442/panorama
do podziwu.... Sara ma trzecie jajeczko
107 Wyświetleń
107
Amika
16:57:29 - Można nacieszyć oczy https://www.youtube.com/watch?v=jUKVJ5kbUm8
Amika
I na pamiątkę trójka razem https://zapodaj.net/images/869a78453c371.jpg
😍
Jest trzecie jajo u Sary 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
90 Wyświetleń
90
Lili
🙂
Inspe
Gdynia SARA🍀🥚💐🥚🌸🥚🪷🍀STER
Admirał na służbie jajecznej 😄
81 Wyświetleń
81
W Gdyni na daszku zeszłoroczny młody bez obrączek
84 Wyświetlenia
84
AnaOxy72
I to moze byc przyczyna dzisiejsego niepokoju u Sary. Stera
 Ewidentnie na daszek spogladal inkubujac jakka
Więcej