Pokaż:Wszystko
EC4 lampa
72 Wyświetlenia
72
EC3 Coś się dzieje. Dwa sokoły przeganiały się bliziutko gniazda na wysokości budki, a Afrodyta siedzi na jajkach i popiskuje.
69 Wyświetleń
69
Daszka
Może faktycznie przyszedł czas na eksmisję Włókniarza🤔.
evanelina
Może to być nasz Włókniarz
EC4 Zoe
60 Wyświetleń
60
Daszka
Ja już z nimi nie mogę! Rano tam byłam, żeby się rozeznać i co któreś latało, to lądowało po drugiej stronie komina🙄. Zoe ewidentnie robi sobie z nas jaja, a samiec... no cóż... coraz bardziej jestem przekonana, że to po prostu najzwyklejszy, klasyczny "czeski błąd" 😅. Uh! Denerwują mnie!
Citro
Czy po 2giej stronie komina jest miejsce na gniazdo?
Daszka
Takie jak wszędzie. Czyli zasadniczo okienka od lamp. A pisząc "po drugiej stronie" miałam na myśli przeciwną do tej, gdzie aktualnie byłam. Ale więcej potencjalnych miejscówek obczajali od Andrzejewskiej. Tam jest też trochę więcej wysięgników, anten i innych wypustków. No i ta najniższa galeria (z budką) ciągnie się przez pół komina i też jest z tamtej strony.
jur
jur
Weszła do środka.
evanelina
I budka 🙂
Afrodyta na zmianie, zobaczymy ile posiedzi 🙂
54 Wyświetlenia
54
Citro
4 godziny siedziała.
Iwona65
Toż to szok
Dzisiaj Afrodyta wcześnie zmieniła Gdynka. On odleciał a ona jeszcze pogadała . Gdynka już nie było to chyba do jajek 🤔
44 Wyświetlenia
44
evanelina
I już Gdynek na jajkach 🙂
aalina
I Gdynek na jajkach. Krótka przerwa tylko była na " siusiu"😉
😆
Citro
Spróbję dziś "przypilnować" Afrodytę, choć brrrr zimno za oknem.  Może to sisiu...majtek jest problemem Afrodyty? 🤔
evanelina
Ale młodego to już że 3 dni nie widziałam
Citro
Dobrze by było, gdyby poleciał sobie na wschód... 11 km na wschód 😉
evanelina
Brzezińska też mi do niego pasuje 🙂 jeszcze teraz nowa chata w Pabianicach!
Citro
Na południe też mu pozwalam 😜
Citro
Może właśnie dlatego, że go Afrodyta przegania.
evanelina
Patrząc co ta młodzież wyrabia, to faktycznie niech leci. Chodź Włókniarz jest grzeczny!😅
Afrodyta śpi z głową w piórach
42 Wyświetlenia
42
EC4 Sokół na lampie. W budce pustki 🙄
60 Wyświetleń
60
evanelina
Nie wiem czy wzrok mi nie płata figla, ale chyba dalej siedzi... Może by tak nocowanko w budce?🙂
pewnie Zoe czeka na bara bara, to jej miejscówka
Czech na daszku
49 Wyświetleń
49
Aktualnie Gdynek wierci się, popiskuje i rozgląda się na jajeczkach. Pewnie chciałby zmiany.
48 Wyświetleń
48
Słychać było kwaknięcie Afrodyty, więc pewnie jest gdzieś obok, tylko nie ma ochoty na jajka 😆
powsinoga
😂
Afrodyta zniecierpliwiona, obleciała komin i Gdynka na jajkach posadziła 😁
58 Wyświetleń
58
elas59
Wczoraj Gdynek pełnił dyżur to dziś dla odmiany Afrodyta posiedziała i doczekała się w końcu zmiany
Afrodyta dziś na jajkach, już chwilę siedzi 🙂
50 Wyświetleń
50
Gdynek zmienił Afrodytę na jajkach ok. 3:45 i standardowo skubie kamyczki.
51 Wyświetleń
51
aalina
Teraz jest 8-a i chyba woła na zmianę albo śniadanie do budki😉
Afrodyta piękni się na barierce, a Gdynek na jajkach jakiś taki naburmuszony😉
67 Wyświetleń
67
Iwona65
No po ponad 6 godzinach miał prawo mieć focha
aalina
Czeka aż Afrodyta się zlituje i go zmieni a ona tylko się rozgląda.
Daszka
Zlitowała się w końcu😁. I Gdynek wcale się nie ociągał ze zmianą.
Afrodyta z posiłkiem 😉
77 Wyświetleń
77
evanelina
Jest zmiana, Afrodyta na jajkach 🙂
Iwona65
Nie nasiedziała się. Gdynek prawie cały dzień na jajkach A ta jeszcze te resztki zabrała i dłuuuugo nie wracała na jajka
Antonówka
a głodny Gdynek twardo w budce siedzi 😁
A Gdynek na przydługim dyżurze na jajkach.
72 Wyświetlenia
72
Efa
Efa
Tzn.? Jak długi to przydługi? Ma już dość? 😄
evanelina
Już kilka godzin siedzi 🙂
Citro
Może coś ciekaego dzieje się w przestworzach. Ostatnio były 2 pary Myszków nad EC3, załatwiały swoje sprawy, a Afrodyta tylko wodziła wzrokiem z budki.
Więcej