Pokaż:Wszystko
Aaaa to Sara taki sposób ma na wywabienie Stera z jajek?? 🤣🤣🤣🤣🤣
74 Wyświetlenia
74
😁
Sara przyleciała i o zmianę sępi :)
64 Wyświetlenia
64
Głośno sepi 😁
😆
Ster ze  śniadaniem. Sara przejęła. Ster zasiadł na jajeczkach
57 Wyświetleń
57
Sara na jajeczkach . Napuszona niczym...kwoczka :)
58 Wyświetleń
58
Gdynia. Figle na barierce :) https://youtu.be/lhhZ-F_Zioc
74 Wyświetlenia
74
https://zapodaj.net/plik-8aTjGHK7wc 
To chyba Admirał jednego swojego dzieciaka wydziedziczył
67 Wyświetleń
67
Ster na jajkach.
63 Wyświetlenia
63
Kaszub grzecznie na jajeczkach zasiadł
63 Wyświetlenia
63
w  Redzie gili gili ;)
71 Wyświetleń
71
Lili
🙂🙃
Ster na jajkach
85 Wyświetleń
85
Nie wiem kto teraz siedzi w Gdyni ale stanowczo nie ogarnia 4 jajek bo jedno się wietrzy 🫣

https://zapodaj.net/plik-hPnorJYhv4
109 Wyświetleń
109
AnaOxy72
Sara ma kolorowy czepek😁Po tym Ją poznaję
Poprawiła już. Ale zdarza jej się, że nie ogarnia okrycia czterech
monikam54
Sara chyba 🫣
90 Wyświetleń
90
BryBos. Zadałeś pytanie na Forum w Gdyni. 
5EH Sara ( imię z konkursu) Samica Urodzona w Pruszkowie, w 2024 roku
Rodzice Oskar i Petra

7AN STER 
Opis: 7AN wykluł się w 2016 roku na kominach szczecińskiego Wiskordu. W lutym 2020 roku pojawił się na gdańskim Lotosie gdzie zajął miejsce po zaginionym miesiąc wcześniej Gryfie. Jego partnerką na Lotosie
( rafineria gdańska) była Skierka. W linii prostej szczeciński Wiskord na którym się wykluł a gdański Lotos w linii prostej dzieli około 280km.
Następne kilka lat był rezydentem w Gdańsku, aż do wyburzenia komina EC w Gdańskiej Rafinerii.
Jego partnerką była tam samica Bursztynka, z którą w jednym roku odchowali 5 piskląt.( 2024? nie pamiętam)
Adres do sokolopedii. 
STER 7AN (ur. 2016r. Szczecin rez. Gdańsk) - Forum https://share.google/nZ86z26IHZ35msh5Z
86 Wyświetleń
86
Admirał na służbie jajecznej 😁
72 Wyświetlenia
72
Człek rano wstaje a tu takie niespodzianki w gniazdach💕🦅🦅🥚🥚🥚🥚
84 Wyświetlenia
84
Więcej