Ponieważ zmniejszenie rozdzielczości kamer nie pomogło, kamera nr 3 zostanie wyłączona na maj, żebyśmy nie przegapili pierwszych dni czterech (szczerze w to wierzę) wacików
Ja z liter dostrzegam D, ale też na zasadzie: raczej/chyba. Jednak na pewno nie jest to 5ED, ponieważ samica 5ED posiada nadajnik i zieloną obrączkę ornitologiczną, a ten intruz nie ma telemetrii i obrączkę ma żółtą.