Pokaż:Wszystko
Stoję pod kominem, Astra opuściła gniazdo, Skierka nie widziałam
100 Wyświetleń
100
Oliwia
Ktoś wrócił na galerię powyżej gniazda (Skierek), Astra już ponownie w gnieździe
Pozdrowienia dla Astry 😉 , wszyscy trzymamy kciuki  za kolejny CUD  😘
Iwona65
Zimniej jest na dworze, niż w zeszłym roku o tej porze. Ale z drugiej strony przerwy w inkubacji są krótsze bo Skierek często z żarciem bywa
I ponownie Ciepłosław na jajkach
120 Wyświetleń
120
Efa
Efa
PKiN kolejny dzień nie działa cam6. Nie można jej zdalnie zresetować albo coś? ;)
125 Wyświetleń
125
Efa
Efa
Hrabia wstał z jajek i odleciał..
121 Wyświetleń
121
Efa
Efa
nowa na jajkach
Ciepłosław na jajkach :)
123 Wyświetlenia
123
Oliwia
Już Nelcia wróciła
W Kawęczynie ktoś miał już usiąść na jajach ale został mocno wystraszony. Ok 10:50
110 Wyświetleń
110
Czy tylko mi dzisiaj obraz na Siekierkach się zacina i mieli czy jakiś ogólny problem?
101 Wyświetleń
101
elas59
Siekierki nadal  czarno i kręciołek .
Oliwia
Ponieważ zmniejszenie rozdzielczości kamer nie pomogło, kamera nr 3 zostanie wyłączona na maj, żebyśmy nie przegapili pierwszych dni czterech (szczerze w to wierzę) wacików
tarodo
klucie powinno być około 22-24 kwietnia więc może uda się zobaczyć
tarodo
pewnie jest tak jak w zeszłym roku przy końcu miesiąca problemy z transmiją
..właśnie miałam napisać to samo ..🙁
Efa
Efa
Czarnooka wystraszona przez hałasy komina, wyskoczyła z jajek i stoi na podeście
79 Wyświetleń
79
Efa
Efa
Wróciła
Efa
Efa
Nela na jajkach
69 Wyświetleń
69
.. rzeczywiście będą trojaczki ..
Efa
Efa
Hrabia zszedł z jajek i odleciał o 9:11
59 Wyświetleń
59
Efa
Efa
O 9:19 przyleciała samica i okryła jajka
Skierek z posiłkiem
127 Wyświetleń
127
Kanela
W koncu Astra zdecydowała się odebrać jak Skierek podszedł z prezentem pod samo wejście :)
Kanela
A Astra znowu nie chce wziąć 😅
tarodo
on chyba nie wierzy że to Skierek  😂
😁
Kawęczyn nawiedził intruz, chyba samica 5 ED
118 Wyświetleń
118
Mimi
Ja z liter dostrzegam D, ale też na zasadzie: raczej/chyba. Jednak na pewno nie jest to 5ED, ponieważ samica 5ED posiada nadajnik i zieloną obrączkę ornitologiczną, a ten intruz nie ma telemetrii i obrączkę ma żółtą.
oczami.ptakow
Po czym wnioskujesz, że to akurat ona była? Udało się nagrać?
58basik
Nagranie jest, odczyt jednak mocno utrudniony, być może to samiec z 3
Czyli dlatego rano Czarnooka tak wypadła z gniazda z alarmem. Z tego co czytam na sokołopedii, to 5ED ma plecaczek.
jur
jur
W Kawęczynie jajka były same pół godziny.
101 Wyświetleń
101
SIekierki, 14:00 Astra na jajkach, chyba dłużej już lezy, bo jakby znudzona. Dyszy, słońce na nią bezpośrednio pada
99 Wyświetleń
99
Astra, poleciała, Skierka nie widać
111 Wyświetleń
111
Więcej