Pokaż:Wszystko
Gdynek w budce. Naczekała się Afrodyta i teraz pewnie wróci wieczorem za karę.🤣
56 Wyświetleń
56
Citro
O 15 dała mu zmianę. Ciekawe czy teraz on przetrzyma ją do jutra.
Daszka
Ktoś na fb pisał, że Gdynek wpadł z Włókniarzem i młody zabrał mu łup przed zmianą🙄
Citro
Dziś nikomu nie wierzę. Tylko twarde dowody w postaci filmu/fotki. 😉
Iwona65
Głos rozsądku
Lili
Citro 😉
Citro
Ok są fotki i porwanie żarła przez Włókniarza. Szkoda, że nie ma tego na forum.
Daszka
No szkoda:(
Citro
To jego pierwsza zmiana?
aalina
Jak otworzyłam podgląd przed szóstą to siedziała Afrodyta i głośno nawoływała. Może był wczesniej.
EC4 ktoś przed budką.
49 Wyświetleń
49
tarodo
Zoe teraz jest w budce
Dzień dobry! Afrodyta nadal domaga się zmiany na jajkach 😄
50 Wyświetleń
50
Afrodyta na jajkach nawołuje.
44 Wyświetlenia
44
EC4 daszek
76 Wyświetleń
76
Afrodyta na nockę pewnie się zameldowała, a na EC4 Czech 🙂
88 Wyświetleń
88
EC4 samiec na daszku ze zdobyczą
81 Wyświetleń
81
evanelina
A na dole Zoe
tarodo
teraz ją zobaczyłam
evanelina
Zoe w budce samiec najadł się i uciekł...
Efa
Efa
Nie lubi ona tego podestu. Skacze z budki  od razu na tę szerszą część
tarodo
może zniesie jajko jak bosa z Poznania w 3 minuty
evanelina
Jestem za 🙂
Męska zmiana na jajkach 😁 Szkwał  we Włocławku, Kaszub w Redzie, Admirał w Tczewie i Gdynek w Łodzi 😍
63 Wyświetlenia
63
elas59
Cała czwórka to synowie Bryzy i Bosmana
evanelina
Ale już Afrodyta 🙂
EC4 kam 2 , Zoe rozmyśla
60 Wyświetleń
60
Daszka
No zaczyna ją ciągnąć do tej budki. Lepszego miejsca nie znajdzie, tylko ten samiec...🙄
Zoe w budce
EC4 ktoś siedzi na lampie
51 Wyświetleń
51
EC4 ktoś był na daszku a teraz na poręczy.
57 Wyświetleń
57
Piękna nocna zmiana. 🤣
 Gdynek po prostu zwiał w sekundę, aż Afrodyta spojrzała się na niego, po czym poczłapała do budki.
64 Wyświetlenia
64
19.08 Gdynek siedzi
60 Wyświetleń
60
evanelina
I już Afrodyta, pewnie na nockę
oboje na EC4
64 Wyświetlenia
64
evanelina
Zoe woła Czecha, a ten siedzi...
jur
jur
randka na EC4
62 Wyświetlenia
62
tarodo
może gdyby go wołała "czesio tu jestem(zdrobnienie od Czecha)" to znalazłby wejście a ona tak cichaczem po tej budce
😆
evanelina
Kłaniała mu się... Jak Romeo i Julia, tylko odwrotnie 😅
jur
jur
oho, samica ledwo chodzi, jajko tuż tuż
evanelina
No to niech znosi w budce 🙂
evanelina
Będą z tego jaja?🙂
Więcej