Dzień dobry, miłych Świat Wielkanocnych Wszystkim życzę 🌲🌳🐦 05:30 z daszku chyba odfruwa zeszłoroczny potomek 🤔 05:56 Gdynek z posiłkiem więcej w opisie pod filmikiem https://youtu.be/b1IRJkbMu2w?si=CMKJ-piLv75cIGaV
dziękuje ❤ oczywiście zgłoszę no chyba że ktoś mnie ubiegnie i to zgłosi jako pierwszy, a pomysł podałam gdy pierwszy raz użyłam tego imienia czesio takie zdrobnienie od Czecha
6:15 Gdynek na jajkach, coś tam sobie delikatnie poćwierkuje pod nosem, pewnie Afrodyta gdzieś w pobliżu. Mam nadzieję, że nie rozmawia tak uroczo z Włókniarzem 😂
Czyli musimy przejść kurs wstawiania postów na forum ;). I to koniecznie. Masz dużo spostrzeżeń, ale tutaj to na krótko i w perspektywie niewiele to daje