Pokaż:Wszystko
Rafik zasiada na jajkach
58 Wyświetleń
58
Rafik z jajkami gada 🤗
60 Wyświetleń
60
Pustułka na G1, ciekawe jak w tym roku będzie...
79 Wyświetleń
79
127oskarALFA
Niezadobre miejsce dla pustułek .....
dwa lata temu się udało, ale na G2...
Rafik dał jeszcze Werwie zmianę przed nocką :)
93 Wyświetlenia
93
20:15 Rafik nie chce oddać zmiany :P
21:11 Werwa w końcu wyprasza Rafika z budki :P
Na G1 gołąbek przyleciał na zwiady
75 Wyświetleń
75
byle Rafik tam go nie zobaczył
62 Wyświetlenia
62
Lili
👍🏻
G1 Odwiedziła dzisiaj również młoda śliczniutka, samica 2HE Urodzona w Wołominie, w 2025 roku
Rodzice Szponek i Tori. Filmik na forum https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/plock/30985-sokol-wedrowny-orlen-plock-2026?start=60#320840
92 Wyświetlenia
92
powsinoga
prawnuczka Bryzy i Bosmana 🥰
Dobre geny. Szczęśliwości malutka 🥰
Samce pustułki tłuką się na G1 https://youtu.be/rYplpRcNPVY
75 Wyświetleń
75
ale fikoła wywinął na końcu... :)
Oni jeszcze nie wiedzą, że to średnio ma sens 😂
Pustułka na progu G1
66 Wyświetleń
66
Inspe
To samczyk.
Po przynajmniej godzinie zostawienia jajek samych Werwa wróciła do budki, zaraz dostała obiad od Rafika, odleciała z nim, wróciła i teraz drze dzioba na podeście :P Rafik siedzi na jajkach i nie ma na razie zamiaru schodzić
83 Wyświetlenia
83
G1 - pustułka na progu, oby jej Rafik nie zobaczył 🫣
80 Wyświetleń
80
7:46 Werwa śpi na jajkach
55 Wyświetleń
55
https://zapodaj.net/plik-0mnLo0vho0
Rafik z prezentem nawoływał na podeście, Werwa twardo siedziała na jajkach. W końcu wziął prezent w dziób i podszedł bliżej. Werwa wyszła, odebrała i odleciała. Rafik umościł się na jajach.
47 Wyświetleń
47
Inspe
Tak wcześnie,  no Rafik , Brawo.
 I jemu prolaktyna skoczyła.
Chyba Rafik na jajkach a na G1 pustułki 🫣
56 Wyświetleń
56
Teraz nawet Werwa wpatrzona w sufit. Coś się tam dzieje na kominie nad nimi? Gdzieś mi mignął komentarz, że było dziś lub wczoraj ludzi słychać 🤷🏻‍♀️
79 Wyświetleń
79
Na szczęście już śpi spokojnie :)
..Werwa nie ma takiej obsesji sufitowej jak Rafik , ale czasami też się w ten sufit wpatruje ...🤔a odnośnie ludzi przy gnieździe, to chyba w Gdyni , ktoś był ostatnio .
..
Teraz też coś słychać poza tymi standardowymi trzaskami
O Gdyni to wiem. Ale komentarz widziałam odnośnie Płocka że poprzez te trzaski przebijały się też głosy
..to coś  mi widocznie umknęło..
Więcej