Pokaż:Wszystko
Włókniarz coś kombinuje z jajkami
57 Wyświetleń
57
Daszka
Nie wiem co to było, bo kątem oka patrzyłam, ale Afrodyta wróciła i zasiadła na jajkach. I teraz na pół sekundy Gdynek się pokazał i poleciał.
evanelina
A go dziobnela!
powsinoga
Brawo dla Bogini 🤗
Włókniarz tańcuje przed mamą i jęczy 😂
49 Wyświetleń
49
powsinoga
Wygonił Afrodytę z jajek 
buber
Nie na długo. Już siedzi.
EC4 ktoś na trzepaku
51 Wyświetleń
51
Zoe na barierce.
55 Wyświetleń
55
We Włocławku są już trzy waciki.
53 Wyświetlenia
53
Inspe
!!!🐣🍀🐣🍀🐣🍀
EC3, był Gdynek, jest Afrodyta
47 Wyświetleń
47
evanelina
Włókniarz na barierce 🙂
EC4 jest para na wizji, jedno w budce, drugie na poręczy
46 Wyświetleń
46
EC4 zaczynamy wieczorne posiedzenie?
66 Wyświetleń
66
Zoe w budce
66 Wyświetleń
66
jur
jur
Zoe nadal na barierce to bardzo doby znak 😃
91 Wyświetleń
91
Amika
No i ulotniła się razem z naszymi nadziejami.
Citro
Oj tak tak! 🤩 Ciekawe, co będzie wcześniej: pierwsze jajo u Zoe, czy pierwszy pisklak u Zazamki 🤨
Daszka
Tylko jeśli nawet zniesie jajka, to jak samiec nie wejdzie do budki, to pewnie i tak nic z tego nie będzie. Z drugiej strony, jeśli to byłby taki późny lęg, to temperatury mogłyby pomóc. A może, jak już będzie jajko to chłop się ogarnie... Totalnie intrygująca to para!
Afrodyta wróciła na nockę. Chyba coś zjadła bo szpony czyściła.
66 Wyświetleń
66
Citro
Zapewne. Ona siedziała na barierce sąsiedniego komina, a potem gdzieś wybyła. Jak kamera ożyła, to jej już nie było gdzieś od 3-5 minut.
Zoe już długo siedzi na barierce. Przed chwilą przywołała samca na skuteczne bara-bara.🙂
57 Wyświetleń
57
jur
jur
Na EC4 kopulacja
60 Wyświetleń
60
Gdynek na zmianie.  Afrodyta ma wychodne przed nocką.
49 Wyświetleń
49
evanelina
Dobrze widzę? Gdynek cały czas....
Iwona65
Taaaa
Afrodyta zasiadła na jajkach. Na EC4 Czech na wizji.
47 Wyświetleń
47
Citro
A jak głośno witała się z jajkami.
evanelina
Oczywiście, że momentu zmiany nie widziałam 🙂
jolajola
na barierce siedzi
evanelina
Przyleciała Zoe to uciekł
Więcej