Pokaż:Wszystko
Dzień dobry ze Sterem na jajeczkach🥰
88 Wyświetleń
88
Wejherowo. Pan pustułka obecny na poręczy
78 Wyświetleń
78
Wejherowo Pustułka na wizji 😊
75 Wyświetleń
75
raktoja
Ale ona potrafi wrzeszczeć, i nie tylko ... https://youtu.be/RvfroAeAKCM
raktoja
Przed chwilą były amory - tym razem na barierce podestu
O 17.32 w Gdyni Ster siedzi
65 Wyświetleń
65
Admirał zasiada na jajeczkach 🥰
58 Wyświetleń
58
Sara trzeci raz nie wpuściła Stera na jajeczka😍
65 Wyświetleń
65
Teraz to już czwarty raz.
Przez żołądek do jajek. Ster z jedzeniem aż do budki wszedł. Sara nie wyszła. Czyli 5 raz nie zostawiła jajek .
Lili
🙃
Dzień dobry! Pani pustułka przysiadła w Wejherowie 😊
50 Wyświetleń
50
Reda - zmiana
58 Wyświetleń
58
76 Wyświetleń
76
Lili
🤔
Dzień dobry! W Gdyni zmiana, witamy Sarę na jajeczkach 🥰
90 Wyświetleń
90
tak patrzę na "Redę i chyba już niedługo..... :)
83 Wyświetlenia
83
Jaki macie czas na kam zew w Gdyni, u mnie godz 4 z minutami  na 2 przeglądarkach
72 Wyświetlenia
72
Gawi
Kiedy nie było cofajki, szło kilka sekund i stopowało, nawet kręciołka nie było
58basik
Po najechaniu myszą na podgląd masz taki żółty pasek u dołu? Pociągnij go na maksa w prawą stronę
AnaOxy72
u mnie zewnętrzna kamerka cały czas mieli :)
Gawi
jak odświeżysz kilka razy to zaskoczy obraz
Wczoraj przejeżdżaliśmy pociągiem retro po widocznych torach. Pozdrowiliśmy Sarę i Stera a jakże ;)
78 Wyświetleń
78
Lizka
Przedwczoraj siedziałam właśnie w Warsie ;) A filmiki chyba też się nagrały, ale na razie nie sprawdzę :)
Lili
🙂🙃😉
Lizka
😮
Lizka
To retropociąg powracający już z Gdyni Oksywia :) Śledziłam wczoraj głodnym wzrokiem jego przejazd w obie strony. Też bym chętnie pojechała ponownie tą trasą, ale akurat wypadła mi w tym czasie impreza rodzinna :( Jechałam na Oksywie półtora roku temu. Świetna trasa! I jak blisko gdyńskiego komina! W piątek za to przejechałam się retropociągiem z Pruszcza Gdańskiego do Portu Północnego :)
AnaOxy72
jeeeejciu jak ja Ci dziękiję za tą fotkę! Tak samo powsinodze za filmik!!!! jesteście cuuudowne! Mam nadzieję, że następnym razem ,,,zajmiemy cały przedział!!! Czekamy na Was!!! Damy znać jak coś ;)taki.....mini zlot w pociągu :D Tam nawet Wars jest więc.... :D
powsinoga
Bardzo chętnie się piszemy z Misiem 😁
W Tczewie zmiana
73 Wyświetlenia
73
Dzień dobry ze Sterem na jajeczkach 🥰
82 Wyświetlenia
82
Więcej