Pokaż:Wszystko
A ten " Czesiek" jest niereformowalny. Szoruje po daszku. Zoe w budce.
67 Wyświetleń
67
aalina
Poleciała
czesio na daszku
51 Wyświetleń
51
Dzień dobry:) Zastałam Zoe na kracie, a teraz dołkuje w budce.
50 Wyświetleń
50
tarodo
jest czesio
Citro
Sprawa wygląda na poważną. Zoe siedzi karnie w budce. Ktos słyszał by wołała swojego " Knedlika", albo go widział?
evanelina
Wczoraj jak jego szpon dotknął kraty, widziałam go ostatni raz
Daszka
No na razie siedzi cicho, chłopa ani widu ani słychu.
Zoe zbliża się do wyjścia ...ale ostatecznie włożyła głowe w pióra
44 Wyświetlenia
44
Chyba można już Zoe zaliczyć pierwszą nockę w budce, nie?😁 Co to będzie, co to będzie?🙃
50 Wyświetleń
50
Absolutnie piękny widok ❤️
kolorowadama3
Biorąc pod uwagę, że Czech był dzisiaj na kracie przed budką to chyba możemy uznać jedno i drugie za przełom 🥰
Daszka
No dobra! Teraz to na pewno można zaliczyć, skoro poszła spać🥰 https://zapodaj.net/plik-aSM0wO3xdl
evanelina
Słodko śpi!
Prosimy Panią/Pana operator o zbliżenie w gnieździe 🙂
70 Wyświetleń
70
evanelina
Dziękujemy!🙂
71 Wyświetleń
71
Czy ona nie ma pozycji do zniesienia jaja?
65 Wyświetleń
65
Citro
Niech się nie śpieszy. Jedna nocka w budce, potem druga. Moze do tego czasu "knedlik" wejdzie do środka.
Knedlik 🤣🤣😍😍
evanelina
A ja już się niecierpliwię 😁
Lili
😉🙂
Inspe
Nawet jak zniesie, to tylko po jej reakcji zobaczymy , że już jest jajo na świecie. 
3 Kamery  w gnieździe, a widok taki sobie. 
Żadna kamera nie pokazuje wnętrza budki w całości.
Inspe
Skurcze są?  Nie? To jeszcze potrwa.
evanelina
No ja mam nadzieję!
Zoe w budce 🙂
53 Wyświetlenia
53
Czech "Czesio" był na podeście przed budką
87 Wyświetleń
87
Daszka
I to jest wydarzenie dnia! Nie jakieś tam zwykłe klucia piskląt😅.
niza
Brawo! Jeszcze do wykonania ostatni etap, wejście do budki 😉
evanelina
To tak z miesiąc jeszcze i może się doczekamy 😂
niza
😆
Inspe
Tarodo, Poproszę o zdjęcie
evanelina
Dałam filmik na forum
Iwona65
W końcu ktoś przypomniał sobie, że jest forum 😉
tarodo
wiem że jest forum niestety jeszcze się nie nauczyłam dodawać tam zdjęć bo jestem starej daty 😂
Iwona65
Młodzieniaszķów to tu mało. 🙂 Ale użycie słowa ,,jeszcze,, oznacza próby nauczenia się
tarodo
Evanelina wstawiła filmik na forum
Zoe w budce
61 Wyświetleń
61
evanelina
Czech zeskoczył na podest... Uciekł ale jednak
Dzień dobry, w EC3 Gdynek i synek.
54 Wyświetlenia
54
https://zapodaj.net/plik-qew1N6rIrV
Jak weszłam na podgląd, to Włókniarz stał na progu budki, jajka same. Młody co jakiś czas się rozdziera (pewnie "Tato, Włóki głodny, daj jedzonko")
63 Wyświetlenia
63
Jest Gdynek, zasiadł, ale Włókniarz nie uciekł.
Przez chwilę była chyba Afrodyta, Włókniarz wszedł do budki i coś zaczął gmerać w jajcach. (Chyba)Afrodyta się zmyła, Włókniarz wyszedł z budki. Wyglądało to tak, jakby udawał, że się zajmuje jajkami ("mama patrz, są zaopiekowane, nie martw się, zaraz siadam, ale przynieś jeść) 😆
Jajka się wietrzą, a Włókniarz siedzi na rancie barierki przy budce.
54 Wyświetlenia
54
Zoe była w budce, samiec nie odpuszcza daszku
52 Wyświetlenia
52
Więcej