daty zniesienia jajek w Głogowie i na Siekierkach są takie same, u Luny już widoczny pip, więc i na Siekierkach można się lada chwila spodziewać początku klucia
Oliwia dam Ci jeszcze jeden powód do radości. Słowem wstępu; pewna grupa osób, niezwiązana z FF, ani z żadną z tych grup na FB (ale obserwuje) ocenia nasze sokoły pod względem np. ogólnego wyglądu, pokroju, zgodności z gatunkiem nominatywnym f.p. peregrinus . W zeszłym roku odbyły się wybory Miss wszystkich naszych samic. 😉 W każdym razie Astra na dzień dzisiejszy jest Miss Warszawy i okolic
Netta też jestem tego samego zdania. Jakbyśmy mieli jeszcze Foresta to on nr 1 a za nim Skierek. Zawsze mówiłam, że Skierek ładny tylko obibok, a teraz i ładny i przykładny tatuś :)
to mam takie dwie ładne foty Skierka, ale coś ostatnio na boksiku jak wklejam foty z komputera to nie idzie ich wysłać, bo mam błąd z pozwoleniem, strona mi nie chce pozwolić
Choć nie do końca zgodna z wzorcem, to była Tercja. Zdystansowała wszystkie samice ilością punktów (można było dać od 1 do 3 pkt. na wybraną samicę) 6 na 9 osób dało jej maksa, pozostałe 3 osób też jej dały punkty.
Skierek ciągle patrzy na te dwa jajka, które leżą obok niego, ale chyba mu zbyt wygodnie żeby się podnieść i je zgarnąć pod siebie. Astra czeka na kracie i chce wejść.
Tarodo, masz rację. W końcu odkrył, że w budce ciepło, przyjemnie, a na jajkach nawet wygodnie tak posiedzieć. Na stare lata zmądrzał, lepiej późno niż wcale 😁
Ale kurczę, teraz to on naprawdę siedzi i ogarnia te jajka. Wcześniej w tych próbach inkubacji to bardziej je rozrzucał niż wysiadywał, a teraz nagle coś mu zaskoczyło
Jak się coś wykluje na Siekierkach to będzie to WYŁĄCZNIE zasługa Skierka i jego dołożonych minutek. Chyba musze skreślić dopisek "bezużyteczny" w jego metryczce na tablicy w pracy
Ona go nie wygania z budki. Jak poprzednio wszedł i okupował budkę przez ponad 2 godziny to tylko z daleka się przyglądała i nie wygoniła go. Weszła dopiero jak sam zdecydował się wyjść.
Ja też od tej dokładnie oglądam. Jakiś czas temu siedział dwie godziny w budce tylko nad jajami, a nie na nich, więc potrafi tyle czasu tam spędzic. Od tyłu tak jak teraz siedzi wygląda jak Astra, ale jak pokazał przód to zabot ma jasny, dziób mocno żółty. Trzeba poczekać aż wstanie, chociaż jak się kręci na tych jajkach to aż trudno uwierzyć żeby Astra tak siadała