Pokaż:Wszystko
Afrodyta roluje jaja...
62 Wyświetlenia
62
Iwona65
Jeszcze ma trochę czasu na to. Ma być zaskoczenie ?
2010
Teoretycznie termin na czwartek, ale kto by nie chciał zobaczyć maluchów wcześniej ;)?
Zoe na nockę? Ciii😉
62 Wyświetlenia
62
EC4 Czech... Na daszku oczywiście 😉
66 Wyświetleń
66
2010
Skierek już się nawrócił więc teraz czas na Czesia. Wyjątkowy sezon
evanelina
Ja w niego wierzę 😉
buber
Za parę lat się ogarnie..
Daszka
Taaaa. Za jakieś 10😅
I to by było na tyle póki co z posiadówy Zoe.
50 Wyświetleń
50
evanelina
Prawie 2 godziny siedziała.
Daszka
Ale mało produktywnie😉.
Efa
Efa
Taa ;)
Efa
Efa
Zoe w budce
56 Wyświetleń
56
może wreszcie zniesie
Daszka
Siedzi w dołku jak zaklęta.
Efa
Efa
Dołkuje i kręci się
Za dwa, trzy dni klucie i jajka już "przewędrowały" z dołka Afrodyty do dołka Gdynka w kącie budki.
45 Wyświetleń
45
Nie ma Zoe, nie ma jajka. Pewnie załapała, że nocleg w budce to fajna sprawa  bo nie wieje, nie pada ...😉
72 Wyświetlenia
72
Zoe zameldowala się w budce.
91 Wyświetleń
91
00:56 nadal spanko z głową w piórach
Fryckowa2008
21:15 Zoe śpiulka z dziobem w piórkach.
jur
jur
dzisiaj to już chyba czwarta noc, więc może coś wyciśnie
evanelina
I gwiżdże...
evanelina
😍
Przyleciał Włókniarz i dziobem przesuwa jajkami Zdjęcia wstawiłem na Forum
76 Wyświetleń
76
elas59
Dzisiaj Włókniarz ma dzień przeszkadzania w spokojnym wysiadywaniu
W południe przegonił Gdynka a teraz Afrodytę .
elas59
Coraz bardziej zaczynam się bać o to co zrobi Włókniarz jak będą młode waciki .
Citro
Czy on nie chciał się dobrać do jajka?
tarodo
powinni go przegonić bo jak będą waciki to on może je potraktować jak pokarm
Daszka
Dziobem to ktoś jego powinien przesunąć już😁. Ale widzę, że teraz już Gdynek grzecznie siedzi.
Iwona65
Mam nagrania od czasu jak zasiadła Afrodyta po przegonieniu Włókniarza. O czym pisał Elas na forum. Ale trochę jeszcze potrwa zanim posklejam. Generalnie chyba to samo co we Włocławku,  tylko tu lepsze widoki i dźwięk , czyli młody do skopania
Dziwna sytuacja, Gdynek z łupem na barierce za budką, wyglądało, że chce zanieść jedzenie Afrodycie, ale drogę zagradzał mu młodziak na dachu budki.  W końcu Włókniarz ustąpił i odleciał, a Gdynek z łupem... za nim.
71 Wyświetleń
71
Iwona65
A Afrodyta piszczała wcześniej i po ich odlocie. Za zmianą, może za jedzeniem też
Przyleciał Włókniarz i pogonił Gdynka
Przyleciała Afrodyta pogoniła synka
59 Wyświetleń
59
Lili
😉😄
Daszka
Trochę mnie martwi ta relacja Gdynek-Włókniarz. Mam nadzieję, że Gdynek tak się zachowuje, bo jest energooszczędny z natury i nie robi niczego bez potrzeby, ale w swoim czasie postawi się synkowi.
Citro
Włokniarz też jest energooszczędny, więc po co ma się ruszać?
Daszka
Fakt😁. Ale ten trefny gen odpowiedzialny za dyspersję polęgową należałoby mu wymienić.
Iwona65
I dobrze gówniakowi
EC4 Sokół na barierce.
57 Wyświetleń
57
Zoe na barierce. Ja lecę do Głogowa, bo tam się kluje.
80 Wyświetleń
80
Zoe robi nocna toaletę
72 Wyświetlenia
72
Zoe kroczy na nockę!
64 Wyświetlenia
64
tarodo
szkoda że z kamerki 1 nie widać podświetlenia budki
Iwona65
Do 3x sztuka?
evanelina
Cicho, cicho 🫣 jeszcze podsłucha i się speszy 🙂
Lili
😉🤫
Iwona65
🤐
Więcej