Ja to się trochę niepokoje o ten lęg jeżeli ona zniesie jajka. Samiec jest bardzo nieporadny jak wiemy do budki nie trafił , czy trafi jak ona zniesie ? Nurtuje mnie to od kilku dni...
Muszę Was pożegnać. Życzę miłego oglądania i Zoi znoszenia. Jak ja ucieknę to Zoe zniesie jajo. Jutro mnie nie ma. Proszę uprzejmie wszystkich operatorów filmowych o zastępstwo.
Mam nagrania od czasu jak zasiadła Afrodyta po przegonieniu Włókniarza. O czym pisał Elas na forum. Ale trochę jeszcze potrwa zanim posklejam. Generalnie chyba to samo co we Włocławku, tylko tu lepsze widoki i dźwięk , czyli młody do skopania
Dziwna sytuacja, Gdynek z łupem na barierce za budką, wyglądało, że chce zanieść jedzenie Afrodycie, ale drogę zagradzał mu młodziak na dachu budki. W końcu Włókniarz ustąpił i odleciał, a Gdynek z łupem... za nim.