Pokaż:Wszystko
Będzie jajo.
66 Wyświetleń
66
evanelina
Zoe coś zobaczyła i poleciała
Tylko nie wiadomo czy dziś 🤔
Nie wiem do której była ale teraz jest znowu.
62 Wyświetlenia
62
tarodo
o 4:50 opuściła budke
jest 4:45 Zoe śpi w budce
61 Wyświetleń
61
jur
jur
Piąta noc, już bliżej niż dalej 😁
62 Wyświetlenia
62
monikam54
Ja to się trochę niepokoje o ten lęg jeżeli ona zniesie jajka.
Samiec jest bardzo nieporadny jak wiemy do budki nie trafił , czy trafi jak ona zniesie ? Nurtuje mnie to od kilku dni...
Muszę Was pożegnać. Życzę miłego oglądania i Zoi znoszenia. Jak ja ucieknę to Zoe zniesie jajo. Jutro mnie nie ma. Proszę uprzejmie wszystkich operatorów filmowych o zastępstwo.
71 Wyświetleń
71
Afrodyta roluje jaja...
62 Wyświetlenia
62
Iwona65
Jeszcze ma trochę czasu na to. Ma być zaskoczenie ?
2010
Teoretycznie termin na czwartek, ale kto by nie chciał zobaczyć maluchów wcześniej ;)?
Zoe na nockę? Ciii😉
62 Wyświetlenia
62
EC4 Czech... Na daszku oczywiście 😉
66 Wyświetleń
66
2010
Skierek już się nawrócił więc teraz czas na Czesia. Wyjątkowy sezon
evanelina
Ja w niego wierzę 😉
buber
Za parę lat się ogarnie..
Daszka
Taaaa. Za jakieś 10😅
I to by było na tyle póki co z posiadówy Zoe.
50 Wyświetleń
50
evanelina
Prawie 2 godziny siedziała.
Daszka
Ale mało produktywnie😉.
Efa
Efa
Taa ;)
Efa
Efa
Zoe w budce
56 Wyświetleń
56
może wreszcie zniesie
Daszka
Siedzi w dołku jak zaklęta.
Efa
Efa
Dołkuje i kręci się
Za dwa, trzy dni klucie i jajka już "przewędrowały" z dołka Afrodyty do dołka Gdynka w kącie budki.
45 Wyświetleń
45
Nie ma Zoe, nie ma jajka. Pewnie załapała, że nocleg w budce to fajna sprawa  bo nie wieje, nie pada ...😉
72 Wyświetlenia
72
Zoe zameldowala się w budce.
91 Wyświetleń
91
00:56 nadal spanko z głową w piórach
Fryckowa2008
21:15 Zoe śpiulka z dziobem w piórkach.
jur
jur
dzisiaj to już chyba czwarta noc, więc może coś wyciśnie
evanelina
I gwiżdże...
evanelina
😍
Przyleciał Włókniarz i dziobem przesuwa jajkami Zdjęcia wstawiłem na Forum
76 Wyświetleń
76
elas59
Dzisiaj Włókniarz ma dzień przeszkadzania w spokojnym wysiadywaniu
W południe przegonił Gdynka a teraz Afrodytę .
elas59
Coraz bardziej zaczynam się bać o to co zrobi Włókniarz jak będą młode waciki .
Citro
Czy on nie chciał się dobrać do jajka?
tarodo
powinni go przegonić bo jak będą waciki to on może je potraktować jak pokarm
Daszka
Dziobem to ktoś jego powinien przesunąć już😁. Ale widzę, że teraz już Gdynek grzecznie siedzi.
Iwona65
Mam nagrania od czasu jak zasiadła Afrodyta po przegonieniu Włókniarza. O czym pisał Elas na forum. Ale trochę jeszcze potrwa zanim posklejam. Generalnie chyba to samo co we Włocławku,  tylko tu lepsze widoki i dźwięk , czyli młody do skopania
Dziwna sytuacja, Gdynek z łupem na barierce za budką, wyglądało, że chce zanieść jedzenie Afrodycie, ale drogę zagradzał mu młodziak na dachu budki.  W końcu Włókniarz ustąpił i odleciał, a Gdynek z łupem... za nim.
71 Wyświetleń
71
Iwona65
A Afrodyta piszczała wcześniej i po ich odlocie. Za zmianą, może za jedzeniem też
Więcej