Pokaż:Wszystko
Drugi już prawie na świecie
46 Wyświetleń
46
Daszka
A Gdynek chyba załapał styl siedzenia od Skierka🤣
Citro
Taaaaa, nawet pomyliłam fotkę Skierka, myślałam, że to Gdynek.
Włókniarz przyleciał na narodziny D
46 Wyświetleń
46
Witaj na świecie, Maluszku!🥰
45 Wyświetleń
45
evanelina
Jest jest!
elik
a Gdynek na tarasowej obręczy
elik
póki co Włókniarz na daszku
elik
odleciał, nie zdziwię się jeśli wróci z prowiantem
Iwona65
Włókniarz? Chciałabym w to wierzyć
41 Wyświetleń
41
Wpadł Gdynek na obrzeże i popatrzył do budki i zaraz odleciał
a szczekanie słychać coraz głośniej
41 Wyświetleń
41
elas59
Tez próbuje dostrzec pipa ale za krótki czas jak jajka nam pokazuje .
Daszka
No tutaj chyba zaraz będzie klucie. Mam wrażenie, że widziałam dziurę w jajku, jak się Afrodyta poprawiała, ale nie jestem pewna.
Afrodyta obracała się na jajkach i  słychać było szczekanie
45 Wyświetleń
45
elas59
Gdynek wpadł na barierkę na  chwilę i pospacerował sobie po poręczy i zniknął z pola widzenia.
10:22 Włókniarz odwiedził budkę. Afrodyta się nastroszyła, ale nie wstała. Po krótkiej wymianie zdań poleciał.
48 Wyświetleń
48
evanelina
Dziś nie dała się wygonić!
Antonówka
może ona coś wie 😶 twardo dziś siedzi
evanelina
Nic nie mogę podejrzeć 😐
Będzie jajo.
66 Wyświetleń
66
evanelina
Zoe coś zobaczyła i poleciała
Tylko nie wiadomo czy dziś 🤔
Nie wiem do której była ale teraz jest znowu.
62 Wyświetlenia
62
tarodo
o 4:50 opuściła budke
jest 4:45 Zoe śpi w budce
61 Wyświetleń
61
jur
jur
Piąta noc, już bliżej niż dalej 😁
62 Wyświetlenia
62
monikam54
Ja to się trochę niepokoje o ten lęg jeżeli ona zniesie jajka.
Samiec jest bardzo nieporadny jak wiemy do budki nie trafił , czy trafi jak ona zniesie ? Nurtuje mnie to od kilku dni...
Muszę Was pożegnać. Życzę miłego oglądania i Zoi znoszenia. Jak ja ucieknę to Zoe zniesie jajo. Jutro mnie nie ma. Proszę uprzejmie wszystkich operatorów filmowych o zastępstwo.
71 Wyświetleń
71
Afrodyta roluje jaja...
62 Wyświetlenia
62
Iwona65
Jeszcze ma trochę czasu na to. Ma być zaskoczenie ?
2010
Teoretycznie termin na czwartek, ale kto by nie chciał zobaczyć maluchów wcześniej ;)?
Zoe na nockę? Ciii😉
62 Wyświetlenia
62
EC4 Czech... Na daszku oczywiście 😉
66 Wyświetleń
66
2010
Skierek już się nawrócił więc teraz czas na Czesia. Wyjątkowy sezon
evanelina
Ja w niego wierzę 😉
buber
Za parę lat się ogarnie..
Daszka
Taaaa. Za jakieś 10😅
Więcej