Pokaż:Wszystko
Gdynek wyciągnął skorupkę i zjada
49 Wyświetleń
49
Gdynek zmianę dostał, kolejne jajko już mocno napoczęte 😀
60 Wyświetleń
60
Citro
Wchodzę na podgląd, a tam Gdynek jajem świeci (znaczy wypadło mu poza skrzydło), włączam dźwięk a tam słyszę przedszkole, wchodzę na czat/boksik a tam tyle zaległości.  To już jest pisklak? Od kiedy dokładnie?
Daszka
Od jakiejś godziny. Ale Afrodyta jest wciąż tą samą łajzą i nie lubi pokazać zbyt wiele. W drugim jajku duża dziura, więc też lada moment będzie.
Citro
Wczoraj włączyła wstrząsarkę. Nasłuchiwałam, ale głosów z jajek nie było. Rano było kręcenie się. ...  dwie godziny później maluch i kolejny w drodze... i jakie dźwięki! Najwyraźniej Gdynek nie jest dźwiękoszczelny.
Iwona65
Afrodyta nie pęka jak niektóre samice  z tymi zmianami, ledwo się wykluł , drugi prawie , a ty masz też wychowuj
Iwona65
Jeszcze pod Gdynkiem się wykluje 😆
Citro
Miałaś rację 😁
Daszka
No może być😀. Ale to luzackie jajo mógłby ogarnąć. Teraz każdy samiec chce być jak Skierek - Przeojciec Wszechczasów?😅
tarodo
😂
Drugi już prawie na świecie
46 Wyświetleń
46
Daszka
A Gdynek chyba załapał styl siedzenia od Skierka🤣
Citro
Taaaaa, nawet pomyliłam fotkę Skierka, myślałam, że to Gdynek.
Włókniarz przyleciał na narodziny D
46 Wyświetleń
46
Witaj na świecie, Maluszku!🥰
45 Wyświetleń
45
evanelina
Jest jest!
elik
a Gdynek na tarasowej obręczy
elik
póki co Włókniarz na daszku
elik
odleciał, nie zdziwię się jeśli wróci z prowiantem
Iwona65
Włókniarz? Chciałabym w to wierzyć
41 Wyświetleń
41
Wpadł Gdynek na obrzeże i popatrzył do budki i zaraz odleciał
a szczekanie słychać coraz głośniej
41 Wyświetleń
41
elas59
Tez próbuje dostrzec pipa ale za krótki czas jak jajka nam pokazuje .
Daszka
No tutaj chyba zaraz będzie klucie. Mam wrażenie, że widziałam dziurę w jajku, jak się Afrodyta poprawiała, ale nie jestem pewna.
Afrodyta obracała się na jajkach i  słychać było szczekanie
45 Wyświetleń
45
elas59
Gdynek wpadł na barierkę na  chwilę i pospacerował sobie po poręczy i zniknął z pola widzenia.
10:22 Włókniarz odwiedził budkę. Afrodyta się nastroszyła, ale nie wstała. Po krótkiej wymianie zdań poleciał.
48 Wyświetleń
48
evanelina
Dziś nie dała się wygonić!
Antonówka
może ona coś wie 😶 twardo dziś siedzi
evanelina
Nic nie mogę podejrzeć 😐
Będzie jajo.
66 Wyświetleń
66
evanelina
Zoe coś zobaczyła i poleciała
Tylko nie wiadomo czy dziś 🤔
Nie wiem do której była ale teraz jest znowu.
62 Wyświetlenia
62
tarodo
o 4:50 opuściła budke
jest 4:45 Zoe śpi w budce
61 Wyświetleń
61
jur
jur
Piąta noc, już bliżej niż dalej 😁
62 Wyświetlenia
62
monikam54
Ja to się trochę niepokoje o ten lęg jeżeli ona zniesie jajka.
Samiec jest bardzo nieporadny jak wiemy do budki nie trafił , czy trafi jak ona zniesie ? Nurtuje mnie to od kilku dni...
Muszę Was pożegnać. Życzę miłego oglądania i Zoi znoszenia. Jak ja ucieknę to Zoe zniesie jajo. Jutro mnie nie ma. Proszę uprzejmie wszystkich operatorów filmowych o zastępstwo.
71 Wyświetleń
71
Afrodyta roluje jaja...
62 Wyświetlenia
62
Iwona65
Jeszcze ma trochę czasu na to. Ma być zaskoczenie ?
2010
Teoretycznie termin na czwartek, ale kto by nie chciał zobaczyć maluchów wcześniej ;)?
Więcej