Pokaż:Wszystko
Zoe w ukłonach woła samca z budki. Nie widać go, ale zapewne siedzi za kamerą.
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Oczywiście nie muszę pisać, że był to głos wołającego na puszczy😁.
Zoe przed budką.
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Ja myślałam że się napina... A ona potrzebowała się podrapać po dziobie...🤣
Daszka
🤣
Daszka
Już w środku.
..naczelne mamidło na poglądach 😆
Daszka
Hihi. Pojedzone widać było, dół poprawiony, to można udawać, że znoszę😁
..a jak zniesie , to w najmniej spodziewanym momencie 😀
evanelina
I siedzenie po nocach pójdzie na nic...
...bywa i tak 😉
Gdynek  z poręczy ma nadzór nad dziatwą i Afrodytą
43 Wyświetlenia
43
elas59
Tylko chwileczkę  na poręczy postał i odleciał sobie
Małe najedzone już śpią a Afrodyta gada i gada.🤣 Reszta została w budce.
40 Wyświetleń
40
aalina
Zastanawiałam się który wyniesie z budki. Gdynek złodziejaszek.
Daszka
Może dla synka zabrał😉
Dokładka do śniadania z tego co rano.
35 Wyświetleń
35
Antonówka
przynajmniej nikt tej porcji nie ukradł 😶
Citro
...ale resztki zostawiła w budce
Daszka
Ciekawe dlaczego🙃?
Citro
Nic to nie dało. Nadworny czyściciel wyniósł "śmieci".
🤣
Afrodycie załączył się tryb koparki. Pokazała na chwilę jajka.
https://ibb.co/KcjVVbxf
39 Wyświetleń
39
Gdynek długo nie posiedział. W jednym jajku chyba był widoczny pip.
56 Wyświetleń
56
Zoe na barierce na budką pióra pielęgnuje.
56 Wyświetleń
56
Najadły się solidnie i nie pomogły pokrzykiwania Afrodyty i podtykanie kęsów. Zamknęły dziobki i już. Nie wiem czy są pipy na dwóch jajkach bo jednego jajka wcale nie widać Zażartowałam sobie po zniesieniu drugiego jajka tutaj czy na Forum, że będą wcześniaki bo jakoś tak solidnie te dwa  jajka były okrywane. Minęła doba  a pozostałej dwójki brak.
49 Wyświetleń
49
Afrodyta upolowała i jest na daszku z jeszcze żywą ułowką a Gdynek w budce.
49 Wyświetleń
49
aalina
Na razie szykuje , pióra fruwają ale i sama podjada. Nie wiadomo czy Gdynek nie polował czy może Włókniarz mu zabrał.
Ja obstawiam, że Włókniarz mu zabrał co najmniej raz
Afrodyta przyniosła śniadanie, a Gdynek w budce z pisklętami
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta wyszła z budki i rozgląda się a śniadania nie widać.
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Afrodyta z jeszcze żywym śniadaniem, upolowała w 2 minuty 😮
Antonówka
Szalona jest. Pewnie ten młody gamoń opróżni im spiżarkę 😡
jur
jur
6 noc Zoe w gnieździe, no pogrywa sobie z FF 😝
61 Wyświetleń
61
tarodo
rano budka pusta ani Zoe ani jajka
Daszka
Wczoraj jeszcze wierzyłam, że coś z siebie wyciśnie, ale dzisiaj już mam coraz większe wątpliwości.
tarodo
noclegownie sobie zrobiła
evanelina
Ja przez nią niedosypiam 🤣
Nie powinnam się przywiązywać do żadnego gniazda i pary. Małe nie jadły. Oczywiście wiem, że jeszcze nie muszą bo czas, zapas itd. Ale cały czas piszczą, chyba, że Afrodyta zglanuje je do podłoża. A kiedy Gdynek przyleciał z jedzeniem i zaczął żreć na oczach Afrodyty, to spod niej zaczął jeden wypełzać, prostować się i otwierać dzioba. A to tak dawno było...
63 Wyświetlenia
63
Daszka
Ojej... Dobrze, że jak się drugi kluł pod Gdynkiem, to już się musiałam odłączyć. Ale ja mam jakieś wielkie zaufanie do Afrodyty. Do Gdynka zresztą też. Tylko temu gnojkowi nie ufam za grosz.
evanelina
On chciał karmić, tylko za daleko się ustawił. Moim zdaniem, kiedy Afrodyta przejęła łup, mogły coś dostać.
Iwona65
Mówię o innej sytuacji. Ona siedziała jak przyleciał z jedzeniem
EC4 ktoś na lampie
64 Wyświetlenia
64
tarodo
pewnie Zoe bo zbliża się noc
evanelina
I już w budce 🙂
Więcej