Pokaż:Wszystko
Afrodyta troszkę wstała i dwa jajka jeszcze całe pokazała - to znaczy że nadal są dwa ale dziurka jest widoczna i pewnie niedługo przywitamy kolejnego wacika .
37 Wyświetleń
37
Czy przypadkiem nie wykluł się trzeci? Afrodyta skubała w ukryciu jakąś skorupkę, ale może to wczorajsza🤔Edycja. Jeszcze nie. Fałszywy alarm, skorupka wczorajsza.
42 Wyświetlenia
42
elas59
Afrodyta jajka roluje i duży pip Nam pokazuje , 
ale nie wstaje i nie widzimy co z czwartym jajem
Zoe zmierza do budki...
36 Wyświetleń
36
evanelina
Panienka z okienka 😁
Daszka
A po co?
elas59
Już się rozmyśliła i do budki wskoczyła
Efa
Efa
Dziś jest ten dzień w którym miała znieść😆
Daszka
Ten dzień to miał być już dobry miesiąc temu🤣
elas59
Przed budką  stoi - czy wejść się boi .
Efa
Efa
Coś mówi lub przeżuwa ;)
tarodo
przyszła znowu nas czarować
Afrodyta przyleciała na daszek z obiadem
39 Wyświetleń
39
elas59
Afrodyta nakarmiła - resztę wyniosła i w spiżarce ukryła
Do budki wróciła i waciki okryła .
elas59
Dziękujemy za zbliżenie kam 1- piękny widok jak podaje do dzioba
elas59
Znowu karmienie ukryte
elas59
Gdynek odleciał
Gdynek na zmianie. Czy będzie kolejny "Gdynkowy" maluch?
35 Wyświetleń
35
Citro
Afrodyta z łupem.
Na 3. Jajku solidny pip
47 Wyświetleń
47
Daszka
No dziura konkretna i widać jak mały rusza się w środku. Może kolejny pod Gdynkiem się wykluje🙂. Ale maluchy głodne i pewnie znów Afrodyta będzie musiała o szamę zadbać.
Zoe w ukłonach woła samca z budki. Nie widać go, ale zapewne siedzi za kamerą.
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Oczywiście nie muszę pisać, że był to głos wołającego na puszczy😁.
Zoe przed budką.
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Ja myślałam że się napina... A ona potrzebowała się podrapać po dziobie...🤣
Daszka
🤣
Daszka
Już w środku.
..naczelne mamidło na poglądach 😆
Daszka
Hihi. Pojedzone widać było, dół poprawiony, to można udawać, że znoszę😁
..a jak zniesie , to w najmniej spodziewanym momencie 😀
evanelina
I siedzenie po nocach pójdzie na nic...
...bywa i tak 😉
Gdynek  z poręczy ma nadzór nad dziatwą i Afrodytą
43 Wyświetlenia
43
elas59
Tylko chwileczkę  na poręczy postał i odleciał sobie
Małe najedzone już śpią a Afrodyta gada i gada.🤣 Reszta została w budce.
40 Wyświetleń
40
aalina
Zastanawiałam się który wyniesie z budki. Gdynek złodziejaszek.
Daszka
Może dla synka zabrał😉
Dokładka do śniadania z tego co rano.
35 Wyświetleń
35
Antonówka
przynajmniej nikt tej porcji nie ukradł 😶
Citro
...ale resztki zostawiła w budce
Daszka
Ciekawe dlaczego🙃?
Citro
Nic to nie dało. Nadworny czyściciel wyniósł "śmieci".
🤣
Afrodycie załączył się tryb koparki. Pokazała na chwilę jajka.
https://ibb.co/KcjVVbxf
39 Wyświetleń
39
Gdynek długo nie posiedział. W jednym jajku chyba był widoczny pip.
56 Wyświetleń
56
Zoe na barierce na budką pióra pielęgnuje.
56 Wyświetleń
56
Najadły się solidnie i nie pomogły pokrzykiwania Afrodyty i podtykanie kęsów. Zamknęły dziobki i już. Nie wiem czy są pipy na dwóch jajkach bo jednego jajka wcale nie widać Zażartowałam sobie po zniesieniu drugiego jajka tutaj czy na Forum, że będą wcześniaki bo jakoś tak solidnie te dwa  jajka były okrywane. Minęła doba  a pozostałej dwójki brak.
49 Wyświetleń
49
Więcej