Pokaż:Wszystko
w Gdyni tak samo jak w Toruniu, czarny ekran
71 Wyświetleń
71
Jak na razie to zimny chów u Agry. Ehhh
68 Wyświetleń
68
..jest młoda,  to początki..nawet nie zauważymy , kiedy się wyrobi ..nie ona pierwsza i nie ostatnia 😉
U Agry od niedawna drugie pisklę. Jeszcze nie do końca wyschło.
69 Wyświetleń
69
Agra znów "wietrzy" malucha 😏
75 Wyświetleń
75
elik
pisklak w pełnym słońcu, Agra nie zwraca na niego uwagi
muriel
To chociaż słoneczko go ogrzeje🥲
Antonówka
Teraz się wierciła, jajka zgarnęła a pisklak obok w słońcu. Kolejne jajko już spore pęknięcie ma. Ale wypadałoby by ogarnęła się i zadbała o to małe białe coś, a nie tylko jajka 😶
A Kaszub widział już maluszka?
67 Wyświetleń
67
Dan21
Tak, Kaszub był przez chwile
Agra poleciała, maluch sam...
67 Wyświetleń
67
Mały w Redzie ogrzewany przez słońce, rodzeństwo  w drodze
66 Wyświetleń
66
W Gdyni wietrzenie jajek 😄
68 Wyświetleń
68
Co ta Agra 🫣https://ibb.co/Y7c2nSK6
62 Wyświetlenia
62
Antonówka
Po kilku minutach ogarnęła. Ale bardzo daleko z pozostałymi jajkami zawędrowała.
W Tczewie Admirał na jajeczkach 🥰
67 Wyświetleń
67
Dzień dobry! Sara na jajeczkach 😊
61 Wyświetleń
61
69 Wyświetleń
69
W Tczewie zbliżenie, dziękujemy 😊
69 Wyświetleń
69
Jak cudnie słychać Maluszka w Redzie
68 Wyświetleń
68
biedny ten Kaszub, Agra go nie wpuszcza, a przyniósł jedzonko i muuuuuuusi wołać i tak
59 Wyświetleń
59
Więcej