Pokaż:Wszystko
Faktycznie w Gdyni ta płyta na wietrze trzepocze :(
48 Wyświetleń
48
Kaszub asystuje z barierki. Agra ogrzewa Maluszki. Słowem rodzinnie w Redzie
47 Wyświetleń
47
Kaszub pilnuje rodzinki z bocznej barierki 😊
59 Wyświetleń
59
IzaEs
kochany tatuś Kaszub 😍 cały czas na barierce a Agra śpi z głową w piórach
zalężenie na progu budki w Wejherowie
56 Wyświetleń
56
jedna z pustułek w Wejherowie cały czas atakuje kratkę.
55 Wyświetleń
55
Karmienie w Redzie, jeden na pleckach chce być karmiony😄
58 Wyświetleń
58
Antonówka
Karmienie chyba lepsze niż poranna opieka Agry? Mnie oglądanie tego drugiego wykończyło 😅
Wejherowo. Pustułka obecna ,siedzi w progu
60 Wyświetleń
60
Reda, odsłonięty maluch skarży się cichutko
85 Wyświetleń
85
Antonówka
W końcu wepchnęła go pod siebie. Ciekawe, kiedy Kaszub się zjawi i sytuację podratuje.
w Gdyni tak samo jak w Toruniu, czarny ekran
71 Wyświetleń
71
Jak na razie to zimny chów u Agry. Ehhh
68 Wyświetleń
68
..jest młoda,  to początki..nawet nie zauważymy , kiedy się wyrobi ..nie ona pierwsza i nie ostatnia 😉
U Agry od niedawna drugie pisklę. Jeszcze nie do końca wyschło.
69 Wyświetleń
69
Agra znów "wietrzy" malucha 😏
75 Wyświetleń
75
elik
pisklak w pełnym słońcu, Agra nie zwraca na niego uwagi
muriel
To chociaż słoneczko go ogrzeje🥲
Antonówka
Teraz się wierciła, jajka zgarnęła a pisklak obok w słońcu. Kolejne jajko już spore pęknięcie ma. Ale wypadałoby by ogarnęła się i zadbała o to małe białe coś, a nie tylko jajka 😶
A Kaszub widział już maluszka?
67 Wyświetleń
67
Dan21
Tak, Kaszub był przez chwile
Agra poleciała, maluch sam...
67 Wyświetleń
67
Mały w Redzie ogrzewany przez słońce, rodzeństwo  w drodze
66 Wyświetleń
66
Więcej