Pokaż:Wszystko
EC4, samiczka ponownie w budce, samiec na lampie
37 Wyświetleń
37
Zoe opuściła budkę.
46 Wyświetleń
46
Gdynek przyniósł coś niedużego i Afrodyta karmi ale oczywiście zastawiła.
41 Wyświetleń
41
jur
jur
29/6452 gości.  Czy Zoe siedziała całą noc w budce , bo zastałem ją rano w takiej samej pozycji jak wczoraj wieczorem ?
45 Wyświetleń
45
evanelina
Tak, była całą noc ale pozycje zmieniała, nawet spała przodem do kamery!🙂
Nie podoba mi brak klucia w czwartym jaju do tej pory. Nie widziałam też, żeby Afrodyta specjalnie go rolowała dzisiaj
57 Wyświetleń
57
Daszka
Te pierwsze co się kluły, to trochę wcześniaki, więc może ostatni będzie trochę opóźniony dla odmiany. A te jajka w nocnym oświetleniu zwodnicze są mocno.
Iwona65
No i chyba pokazał się pip teraz. Edycja; jednak żadnej dziury nie widzę
evanelina
No dziś to ja też nie zwodzę, że widzę rysę(bo nie widzę, a przed chwilą Afrodyta pokazała jajo). Natomiast, wysiadywanie zaczęło się trochę wcześniej niż przy trzecim jajku... Więc może jutro?🙂
Iwona65
A mi się akurat zdawało, że rysę później widziałam. Pomroczność jasna?
Fryckowa2008
Mnie też to wygląda na rysę
evanelina
Ale teraz miesza towarzystwo...
evanelina
Ja wczoraj na 100 procent widziałam 😅 chybarysę
jur
jur
Na 100% chyba rysę 🤣
Iwona65
evanelina
Chybarysa😁 no jest!
Zoe przed budką
40 Wyświetleń
40
Citro
Zgodnie z planem, Zoe w budce.
evanelina
Punktualna jest, 19:00 z groszami i się melduje!
Afrodyta karmi, a Włókniarz siedzi na barierce
40 Wyświetleń
40
Afrodyta wybiera sie po jedzenie. 2 się ruszają, rzeci śpi jak zabity ja spodzie...ale ożył. Jajo chyba bez zmian. Gdynek już w budce.
34 Wyświetlenia
34
Citro
Jest i Włókniarz.
Jest karmienie
Afrodyta znów karmiła, wyniosłą maleńkie resztki. Gdynek juz przy maluchach i jaju.
40 Wyświetleń
40
kopalnia contentu - Czech na ec4 na daszku się zjawił, ciekawe co wymyśli
41 Wyświetleń
41
Samiec na daszku. Chyba rozgląda sie za Zoe.
35 Wyświetleń
35
10: 30 kolejne karmienie. Gdynek dostarczył.
39 Wyświetleń
39
Afrodyta karmi ale jajko jakby całe.
36 Wyświetleń
36
Citro
Kolejne karmienie skończone, czymś od Gdynka. Widziałąm samą końcówkę. Jajo całe.
Daszka
Tak wyglądało chwilę przed karmieniem https://zapodaj.net/plik-bfwHXbGegi
Daszka
Tak się przyglądam fotkom i moooże z przodu trochę po prawej jest mały pip, ale może to być równie dobrze większa ryska.
evanelina
Wychodzi na to, że miałaś wczoraj rację 🙂
Daszka
A Ty jesteś zwodzicielką jak nasza Zoe😅.
evanelina
🤣
51 Wyświetleń
51
Daszka
Czyli jajko jednak nadal całe?🤔
elik
może gdzieś pod spodem jest pip ale z wierzchu nic nie widać
https://zapodaj.net/plik-pfh8INdNS7
Chyba czwarte pęka...
55 Wyświetleń
55
Daszka
Mi to trochę wygląda jak przyklejony puch, ale może, może...🙂
evanelina
Nie no, na pół prawie pękło... Ale przeturlała...
Daszka
Aaaaaa... no to superancko🥰
Więcej