Pokaż:Wszystko
Apasz zajrzał do budki, obecnie jest na kracie
90 Wyświetleń
90
jajko w Kawęczynie
101 Wyświetleń
101
tarodo
elik
ot, taki zbieg okoliczności, obecna partnerka Apasza zniosła jajko a u pana Przydacza wykluło się pisklę, potomek Apasza i Czarnookiej
Taka refleksja mnie naszła, dzięki zabraniu jajek dwa życia uratowane i nowe powstaje. Śledziłam trochę sytuację Amelii we Włoszech (gniazdo w Rzymie) i tam mam wrażenie, że zawalili sprawę, jajka zostawili podczas interwencji i Amelia się męczyła z wysiadywaniem ich i dopiero niedawno odpuściła, lęg stracony :(
Nie wiem czy to coś wpłynęłoby, bo laik jestem, ale może by zniosła nowe jajka z nowym samcem Tormento jakby zabrali te stare?
Kawęczyn - Falka leży w gnieździe czyżby na jajku ? 🤔
87 Wyświetleń
87
..to jedna zniosła,  teraz na Zoe czekamy 😀
Daszka
Oj, czekamy, czekamy. Brawo, Falko!
Przyszedł Skierek do budki na zmianę, ale nie został wpuszczony. Teraz siedzi na daszku.
81 Wyświetleń
81
Kanela
Skierek zszedł z daszku i druga próba zmiany z Astrą, ale ona dzisiaj nieustępliwa :) Patrzą się na siebie w milczeniu i żadne ustąpić nie chce
Kanela
77 Wyświetleń
77
a jeszcze kolejny cudaczek od Czarnookiej będzie 😃, a gdzie trafią to napisali, że dadzą znać
Skierek przyszedł z jedzeniem, wszedł do budki, ale Astra odkopała jakiegoś suchara i nim się zajęła, nie przejęła ulowki i Skierek odleciał. Sam nie podjął próby karmienia.
74 Wyświetlenia
74
Kawęczyn, atak zimy. Samiczka pożywia się w przedsionku
67 Wyświetleń
67
Czy to dr Jekyll & mr Hyde  z maluchami w gnieździe?
86 Wyświetleń
86
Czy ktoś zauważył jakieś oznaki klucia w Konstancinie? Dziś 34 dzień od czwartego jajka...
75 Wyświetleń
75
buber
Podgląd tak się zacina, że zobaczyć jajka same jest trudno.
Kawęczyn brak jaja. Falka w progu.
83 Wyświetlenia
83
U Astry karmienie. Skierek dostarczył na podest.
81 Wyświetleń
81
muriel
Posiłek chyba perfekcyjnie przez tatę przygotowany, tak to w każdym razie teraz wygląda?
Skierek dostarczył śniadanie, trochę się przyglądał z kraty karmieniu i odleciał :)
69 Wyświetleń
69
jur
jur
Na PKiN wędrówki dołka ciąg dalszy nastąpi  😀
90 Wyświetleń
90
Iwona65
Ale tempo zdecydowanie zwolniło ostatnio
Iwona65
Ale ciepło tam
Kolacja u Astry. Ale jakoś tak cicho jest. No nie pod koniec rozgadała się i dopycha.
93 Wyświetlenia
93
Skierek się w budce wyspał i poleciał na polowanie, właśnie dostarczył Astrze na kratę dużą zdobycz
https://zapodaj.net/plik-pcZITBtTOe
106 Wyświetleń
106
Więcej