Pokaż:Wszystko
W Redzie czwóreczka sama krzyczy w niebo głosy 🙂
52 Wyświetlenia
52
Karmienie w Tczewie. Nie tylko Draka ma talent do paćkania maluchów. Jak w rzeźni ;)https://zapodaj.net/plik-bOlM0ry7SY
55 Wyświetleń
55
powsinoga
🤣
Dzień dobry, jajko u pustułek w Wejherowie! :D
62 Wyświetlenia
62
Lusesita ma pisklaka, takiego trochę nieżywego. A tak serio, to fatalnie, że upchnęła jedzenie pod siebie w momencie, kiedy ostatni wacik może się kluć. Zaraz mi się Wilda przypomniała i to pechowe wyniesienie malucha.https://zapodaj.net/plik-bpyyHFj590
62 Wyświetlenia
62
niza
Nie ona pierwsza wysiaduje pisklęta i jedzenie. Będzie dobrze, oby taki pech jak u Wildy się nie powtórzył.
Bożka
🫣
Następne tuczeni gdyniaków 🤣
52 Wyświetlenia
52
Kolejne karmienie w Gdyni 😍
51 Wyświetleń
51
Dzień dobry!  W Gdyni karmienie 🥰 Martwią mnie otwarte drzwi do gniazda 😳
64 Wyświetlenia
64
AnaOxy72
Mak naszieję na załatwienie tej usterki zanim Maluchy podrosną
Reda. Być może wykluł się 4 pisklak. Pokazała się nowa skorupka, którą Agra skubała 😀
75 Wyświetleń
75
Daszka
Dzisiaj szalenie obfity dzień zarówno w pisklaki jak i w dłuuugo oczekiwane jajka, więc pewnie i Agra dorzuciła do puli;)
raktoja
Też to zauważyłam. W Redzie u pustułek (ul. Łąkowa) dziś też są już 3 maluszki https://youtu.be/qIYqVkcdlRU
W Tczewie są dwa kiwaczki 😊
84 Wyświetlenia
84
Dzieci bardzo nie chcą  jeść, a Sara bardzo chce, żeby jadły🙂
73 Wyświetlenia
73
Gawi
ciekawe czy będzie nocne karmienie, w Lotosie było, Ster przynosił, Bursztynka karmiła
Citro
A jaki wielki kawał poszła odłozyć do kącika.
O! W Tczewie skorupka leży z boku, czyli już jest:)
78 Wyświetleń
78
Daszka
Nawet chyba 2 są już.
muriel
😃
Jokaa
Tak, też mi się wydaje, że są już dwa 😃
Gdynia jedzenie 🤗
67 Wyświetleń
67
Kaszub dostarczył obiad dla swoich pociech
Agra odebrała i teraz karmi swoje  3 waciki
63 Wyświetlenia
63
Kaszub czule obejmuje swoje Skarbki
67 Wyświetleń
67
w Redzie 3 waciki. Ciekawe czy jeszcze z 4 sie wykluje😀
66 Wyświetleń
66
Więcej