Pokaż:Wszystko
Wejherowo .Para  pustułek na wizji. Wcześniej pan pustułka sprawdził dołek, poznał 🥚
Dobry początek tygodnia 😊
79 Wyświetleń
79
Sara jest cudowna, znowu dopycha swoje kiwaczki 😍
69 Wyświetleń
69
..jak miło się czyta taki wpis , zaraz rogal na twarzy 😊
Karmienienie w Tczewie 🥰
66 Wyświetleń
66
W Gdyni nadal 2 kiwaczki i kolejne karmienie 🥰
66 Wyświetleń
66
Czy Agra nakarmiła maluchy? Strasznie mi się zawiesza obraz na Redzie i Tczewie...
62 Wyświetlenia
62
Hugx2
Martwię się o maluchy
Wejherowo. Jest pierwsze🥚.Brawo pustułki ✊️
63 Wyświetlenia
63
W Redzie maluchy same 🥰
59 Wyświetleń
59
IzaEs
już nie 🥰
W Redzie czwóreczka sama krzyczy w niebo głosy 🙂
52 Wyświetlenia
52
Karmienie w Tczewie. Nie tylko Draka ma talent do paćkania maluchów. Jak w rzeźni ;)https://zapodaj.net/plik-bOlM0ry7SY
55 Wyświetleń
55
powsinoga
🤣
Dzień dobry, jajko u pustułek w Wejherowie! :D
62 Wyświetlenia
62
Lusesita ma pisklaka, takiego trochę nieżywego. A tak serio, to fatalnie, że upchnęła jedzenie pod siebie w momencie, kiedy ostatni wacik może się kluć. Zaraz mi się Wilda przypomniała i to pechowe wyniesienie malucha.https://zapodaj.net/plik-bpyyHFj590
62 Wyświetlenia
62
niza
Nie ona pierwsza wysiaduje pisklęta i jedzenie. Będzie dobrze, oby taki pech jak u Wildy się nie powtórzył.
Bożka
🫣
Następne tuczeni gdyniaków 🤣
52 Wyświetlenia
52
Kolejne karmienie w Gdyni 😍
51 Wyświetleń
51
Dzień dobry!  W Gdyni karmienie 🥰 Martwią mnie otwarte drzwi do gniazda 😳
64 Wyświetlenia
64
AnaOxy72
Mak naszieję na załatwienie tej usterki zanim Maluchy podrosną
Reda. Być może wykluł się 4 pisklak. Pokazała się nowa skorupka, którą Agra skubała 😀
75 Wyświetleń
75
Daszka
Dzisiaj szalenie obfity dzień zarówno w pisklaki jak i w dłuuugo oczekiwane jajka, więc pewnie i Agra dorzuciła do puli;)
raktoja
Też to zauważyłam. W Redzie u pustułek (ul. Łąkowa) dziś też są już 3 maluszki https://youtu.be/qIYqVkcdlRU
Więcej