Pokaż:Wszystko
9:43 Zoe nadal przy jajku. Czemu na grafice w ŁODZI nie ma jajka ZOE i Czecha?
Oj! Już jest! DZIĘKUJEMY
66 Wyświetleń
66
IzaEs
jedno teraz jest, pewnie ktoś raz na tydzień to wpisuje albo jeszcze rzadziej
Afrodyta karmi, Zoe na jajku. Dzień dobry 🙂
71 Wyświetleń
71
Daszka
Dzień dobry:) Mnie Zoe nie zaszczyciła swoją obecnością ani o jakiejś 6.15, kiedy wstałam, ani teraz.
Od której strony najlepiej obserwować komin ec4. Bo planuje obserwacje w ten czwartek ok g 16:30-17( zależy od czasu przyjazdu).
Oczywiście zapraszam chętnych. Bedzie luneta.
79 Wyświetleń
79
evanelina
Ale super! Postaram się przyłączyć 🙂
Ale super, postaram się wybrać, chociaż mogę się trochę spóźnić 😍
Daszka
Niestety nikłe są szanse, żebym o tej porze mogła uczestniczyć w obserwacji, bo na wieczór idę do pracy, ale jeszcze zobaczę na którą dokładnie godzinę będę miała plan.
Daszka
Najlepszy widok i najbliżej jest od strony Jadzi Andrzejewskiej. Ja zazwyczaj parkuję na parkingu dla gości i pracowników firm zewnętrznych naprzeciwko głównego wejścia. Stamtąd widać stronę komina z budką. Ale jeżeli będzie słonecznie to może być pod słońce akurat o tej porze. Jeżeli chodzi o przeciwną stronę komina, to ja zawsze idę od ul. Puszkina i tam jak się schodzi z wiaduktu trzeba skręcić w lewo w ścieżkę za rurami ciepłowniczymi i wchodzę przez furtkę na teren firm graniczących z EC4. Tam jest dobry widok na przeciwną stronę komina.
Daszka
EC4 to ogromny teren i na piechotę od strony budki na stronę od Puszkina to kawał spaceru. I tam ochrona bardzo pilnuje, żeby nie fotografować, a nawet czasem czepiają się o samą obserwację, ale jeszcze nigdy mnie nie wygonili:)
czesio znowu z daszku zaglądał do budki https://zapodaj.net/plik-zfixU9DzjA
76 Wyświetleń
76
może jemu by bardziej to pasowało 🤔 https://zapodaj.net/plik-ADhh9dMTe2#
Daszka
Zoe woła go i woła, a ten lata. Ale zastanawiam się, czy jednak ten podest nie jest większym problemem. On jednak jest przyzwyczajony do litej skały, a nie do takich ażurów.
Kanela
Ja mam właśnie takie wrażenie. Patrzy i patrzy jakby bał się na tym wylądować.
Efa
Efa
Nie nauczyli go chodzić po linie :(
Citro
To ile mu dajemy na ogarnięcie tematu?
Daszka
Ja mu daję czas do trzeciego jajka.
Efa
Efa
😆.
To jajko Zoe jest takie popękane czy takie ubarwienie ma ?
69 Wyświetleń
69
Daszka
Mi to wygląda na nadmiarowe złogi wapnia. Ale nie powinno mieć wpływu na potencjalne klucie. To jajko póki co ma większe problemy niż kolor😅.
evanelina
No tak 😂 będziemy czekać na chybaklucie 😁
Daszka
Neverending stoooooryyyy nanana nanana🤣
2010
A ono nie jest po prostu brudne?
elik
jest brudne
Mądra Zoe wyszła na galerię i nawołuje samca.
58 Wyświetleń
58
Aforodyta ze swoim łupem przejęła karmienie 😃
63 Wyświetlenia
63
Gdynek karmi 😍
60 Wyświetleń
60
Afrodyta poleciała na polowanie
61 Wyświetleń
61
Zoe w budce, Czech na lampie
60 Wyświetleń
60
Zoe na barierce za samcem się rozgląda.
69 Wyświetleń
69
Był Gdynek jest Afrodyta i całe jajko i trzy maluchy
68 Wyświetleń
68
Czech po raz kolejny na daszku
70 Wyświetleń
70
tarodo
tu myślałam że mu się uda https://zapodaj.net/plik-BhDcVr57L8
Antonówka
Al przynajmniej kombinuje i zastanawia się, czy i jak zejść niżej.
2010
Przez moment miałem wrażenie, że się uda. Teraz odpuścił...
evanelina
Częściej się pokazuje niż zwykle
59 Wyświetleń
59
Inspe
Ciekawska dusza
Czech na dachu
53 Wyświetlenia
53
Daszka
Ech... słów mi brak na niego już.
aalina
On jest niereformowalny. Dołkuje na daszku
Więcej