Pokaż:Wszystko
Druga wizyta zaliczona i to on został a Zoe poleciała.
59 Wyświetleń
59
tarodo
tak źle się nam zaczął ten rok ale jak widać natura wynagradza nas cudnymi wydarzeniami więc może jeszcze w Trzebieży zdarzy się cud i Tajga w końcu dochowa się potomstwa
Kto teraz pod kamerą siedzi? Znowu samiec? Myślę, że drugiego jaja nie ma jeszcze, bo jak kopał pod kamerą zawzięcie, to by je wykopał.
53 Wyświetlenia
53
Daszka
Pomarańczowy dziób wystawił, to chyba on.
Chyba mu się spodobało. Ale ile jajek jest w budce?
54 Wyświetlenia
54
Inspe
Jedno widoczne,  samiec cały potrafił schować się w lewym dolnym rogu, tak że tylko mu sterówki koniuszek wystawały. 
Jaja tam pod kamerą raczej nie ma.
Poleciał, trochę spanikował i próbował wyjść przez szybkę
50 Wyświetleń
50
Citro
To taki chrzest bojowy każdego łodzkiego sokoła. Amon, Gdynek, Afrodyta, Zoe i teraz bezimienny knedlik.
Czy ja dobrze widzę czy mam przywidzenia. Samiec w budce na EC4 Kopie swój dołek
59 Wyświetleń
59
EC4 Czesiek w budce! Trwa spotkanie pary!
57 Wyświetleń
57
Citro
Jednak jajo go zmotywowało.
Jestem w szoku, bo myślałam, że mu jeszcze ze dwa dni zejdzie... 😮
evanelina
Co ja widzę...
Daszka
Ale czaaaaaaaad🤩! Oglądajcie, nagrywajcie, relacjonujcie. Ja muszę do pracy wychodzić😭.
elik
nawet dołkuje w żwirze !
Afrodyta schowała to co zostało w kąciku na zaś ale dbający o porządek Gdynek zaopiekował się zapasami i wyniósł.
60 Wyświetleń
60
Afrodyta z dużym śniadaniem a wcześniej Gdynek "ogrzewał" maluchy.
https://zapodaj.net/plik-y7m0Vhfh2Y
56 Wyświetleń
56
powsinoga
😆klasa ojciec
Daszka
Chłodny poranek, to maluchy ogrzewały Gdynka, żeby mu boczek nie zmarzł😆
Chyba... W EC4 drugie jajo. Nie widać dwóch jednocześnie, ale to pierwsze było wturlane pod kamerę, a to widoczne ma te białe plamy. Jajo czy chybajajo? 😁
49 Wyświetleń
49
tarodo
ja niestety widzę tylko jedno https://zapodaj.net/plik-PDAcGZ6juj
2010
Z kamery 1 moim zdaniem widać 2 jaja. Szybka jest czysta, a pewnie na długo taka nie pozostanie więc trzeba korzystać
2010
Przyjrzałem się i jednak nie jestem pewny... 
Bezpieczniej będzie założyć, że mamy jedno jajo i jedno chybajajo 😅.
evanelina
Dobre założenie 😁 chódz dedukuje, że to pierwsze jajko może być pod samą kamerą.
Długo kazali czekać, ale wszystko jest na dobrej drodze.Czesiek i Zoe spisali się.
57 Wyświetleń
57
Jak już poszukujemy osobników, to Włókniarza ktoś ostatnio widział?...
49 Wyświetleń
49
Iwona65
Pełno go było wczoraj. Dzisiaj z kolei prawie w ogóle nie byłam na podglądach. Jeden filmik z wczoraj zrobiłam z akcji do wczesnego popołudnia, reszty nie dałam rady. 
https://youtu.be/NsS1DDwGGQc?is=sOr-Bj1KDZUH9JuG
evanelina
Dziękuję!🙂
Daszka
No też o to pytałam, bo od dwóch dni jakoś cicho o Włókim.
Iwona65
Ewidentnie lata za jedzeniem. Jak dla mnie , nie pamiętam czy w tym filmiku, Afrodyta I Gdynek próbują zabezpieczać jedzenie dla maluchów i próbują go wykiwać. Nie daje się za bardzo
Daszka
A już miałam nadzieję😁. Ale przynajmniej nie ma nudy na podglądach.
evanelina
Faktycznie pytałaś, nie doczytałam. Dzis nie specjalnie miałam czas ale jestem ciekawa czy małolat faktycznie nie zagląda, czy tylko matki unika 😅
Gdynek przytargał żarcie do budki, Afrodyta nie była zainteresowana odbiorem, to ten sam zaczął jeść w budce 😆 Afrodyta popatrzyła na niego jak "ale typie, co ty właśnie robisz", więc on chyba uznał, że to nie na miejscu i ewakuował się z łupem 😆
52 Wyświetlenia
52
Daszka
😆
Czech na podeście!
55 Wyświetleń
55
Daszka
Czy ktoś nagrał ten wiekopomny skok?🥹🙏
Daszka
No i gdzie on polazł? Ale emocje! Kolejny milowy krok w dziejach pary z EC4😅
2010
Kierunki mu się pomyliły...
Daszka
No nie wszystko od razu! Trzeba dozować napięcie😅
evanelina
🤣
Jest i Czesiek na daszku
49 Wyświetleń
49
evanelina
Na kracie!
Ktoś widział dzisiaj Czecha? Bo jak tylko dzisiaj wchodziłam na podgląd to puchy na EC4, tylko jajko samo w budce. Dopiero teraz Zoe złapałam. I drugie pytanie: Włóki nadal się kręci? Bo cicho o nim od jakichś dwóch dni.
50 Wyświetleń
50
evanelina
Zbierał moc
Efa
Efa
😆.
Daszka
Na to wychodzi🤣
Więcej