https://youtu.be/MGWY4yvCKLY?is=I2tndrcqwIm4gUaF Skierek najpierw wyleciał z gniazda, wrócił po kilku minutach, podejmował dosyć zabawne próby nakrycia potomstwa i zaczął "karmić" na pusto (na filmiku)
..niemłody już jest , nie chciał się zapisać na kartach sokolej historii jako bezużyteczny, więc zawrócił Wisłę kijem 😉...I mamy to , co na załączonym wyżej obrazku 🥰
Ja to mam cichą nadzieję, że maluchy po nim odziedziczą urodę (nie ujmując niczego Astrze oczywiście), bo jest tak piękny, że warto byłoby mieć takich więcej 😄
PKiN 9.37. maluszek wierci pięta i dało się widzieć 3 jajka. 9.30. jeden w progu drugi przy widocznych 2 jajkach i jeden maluszek, 4 nie widziałem bo zasłania🤞
Ma ktoś zdjęcie, lub film ze zniesienia drugiego jajka Falki , to bardzo prosze wstawcie na forum. Mam prośbę wstawiajcie do tematów na forum ,to jest najważniejsze.