Pokaż:Wszystko
Zauważyliście jak Sara dba o porządek w gnieździe? Jestem zachwycona obserwując S&S Gdynia.
62 Wyświetlenia
62
Sara karmi.
61 Wyświetleń
61
powsinoga
Wszystke najedzone😃
Dzień dobry! Reda - karmienie 🥰
62 Wyświetlenia
62
Rafineria Gdańsk - jajko nie wygląda dobrze. https://youtu.be/3xtHlSPPCLo
66 Wyświetleń
66
Fryckowa2008
18:24 jajko w kawałkach, sokół zjada resztki😢
monikam54
Ja to się zastanawiam czy tam więcej nie było ,tylko przez te dechy już ich nie ma...
oczami.ptakow
na ff są świeże foty. wygląda że z tym jajkiem też się zaraz pożegnamy.
Lili
🤔
oczami.ptakow
Mi to na brud wygląda. Ale trzeba to obserwować.
Rafineria Gdańsk - Wyszedł i przyszedł. https://youtu.be/2wu8VBBQzfY
57 Wyświetleń
57
Inspe
11:35 ktoś wrócił do budki
Samiec na jaju.
51 Wyświetleń
51
Piórowanie na dachu Gdańsk.
50 Wyświetleń
50
Rafineria - Samiec wyszedł z budki 11:18 samicy na razie nie widać.
49 Wyświetleń
49
Zmiana w inkubacji Rafineria - https://youtu.be/VKTZBYE1X8s
50 Wyświetleń
50
oczami.ptakow
Piórowanie na dachu.
oczami.ptakow
Teraz znowu jajko samo.
Gdynia, posiłek
55 Wyświetleń
55
Ster karmi.
54 Wyświetlenia
54
kamera zewnętrzna Gdańska https://www.youtube.com/watch?v=7uWUF-Inuws
56 Wyświetleń
56
Lili
🙂😉
Terka
Czy będzie założony temat na Forum ?
oczami.ptakow
Pogląd będzie na stronie, więc temat pewnie też.
Pisklęta same w budce. 9:58
54 Wyświetlenia
54
Potwierdził Admin - 8HA.
57 Wyświetleń
57
Lili
😏
niza
Kolejny raz matka z synem.
Czyli to jednak nie Bursztynka,  teraz trzeba rozszyfrować samca.
oczami.ptakow
Źle płeć przy obrączkowaniu ustalona.
Gawi
Bursztynka z synem
Gawi
Wygląda na to, że wykopał Stera z rewiru
oczami.ptakow
Ojca wywalił i z matką dziecko będzie.
Gawi
tak było  w Kawęczynie
i w Lublinie i na Żeraniu teraz (Wrotka i Nela z własnymi synami - Czart i Ciepłosław)
niza
Tak było w Lublinie, tak mamy obecnie na Żeraniu.
57 Wyświetleń
57
Inspe
Czyli uważasz, że 8AH to samiec?
3HA to Akord 2024 z Tczewa
oczami.ptakow
2010 zrobił wcześniej zdjęcie na którym widać 8 raczej n pewno. No to mamy chyba kolejną spokrewnioną parę i błąd w oznaczeniu płci.
Gawi
oczami.ptakow
ach stare gniazdo na Lotosie... Piękne wspomnienia się przypominają.
Gawi
te nocne karmienia, leżakowanie Stera, odwiedziny Gdynka
oczami.ptakow
Gryf też lubił sobie poleżeć, Skierka, wybitna matka, no było tego trochę.
Gawi
Bursztynka to ma za uszami, wyeliminowała Skierkę
oczami.ptakow
Niby tak. Ale nie lubię na to patrzeć z tej strony. Skierka i tak już bliska starości była, jak nie Bursztynka, to któraś inna by ją pokonała.
Inspe
Odwrotnie jest też ARGO 8AH. Ale on jest z 2015r. 
Samiec
Urodzony na Bielanach w 2015 roku
Rodzice Leśna i Franek
oczami.ptakow
Argo to nie jest, Bo H na środkowej części obrączki jest po lewej od 8, czyli H jest pierwszą literą.
oczami.ptakow
8HA to samica Gdańsk 2024.
oczami.ptakow
HA na pewno. Cyfra ewentualnie 3, ale raczej 8.
OlgaS
Więcej