Pokaż:Wszystko
Taki smutny koniec jajka w Rafinerii https://youtu.be/nbJN1orRzgs
67 Wyświetleń
67
raktoja
Wg mnie wcześniej było prawdopodobnie więcej jajek, gdyż zachowanie rezydentów, czyli zmiany i inkubacja na to wskazują. Nagrałam wcześniej filmik z ich zmianami https://youtu.be/_2T7R_QezYI
Iwona65
Też mam takie odczucie
Lindberg
no nie, a tak się cieszyłam, że wrócił podgląd! chyba tam dawno nikt nie zmieniał podłoża :(
Terka
To dość nowe gniazdo, jeszcze nie było tam lęgu.
Niestety jeśli nie zostanie wymienione podłoże to raczej nie doczekamy się tam lęgu 😞
Lili
😪
Sara cudnie karmi
69 Wyświetleń
69
Po jajku w Gdańku.
😢
76 Wyświetleń
76
Marlena72
🥺
powsinoga
Przykra wiadomość 😪
niza
Och jaka szkoda 😔
elik
a pisklaki Czarnookiej ? można spróbować adopcji ale wpierw wymienić podłoże na fajny żwirek
Smutno przykro żal
IzaEs
Nie dziwi mnie to na takich kamlotach kto je tam włożył porażka 🫣😭
oczami.ptakow
Tu wiele rzeczy poszło nie tak. Zarówno ze strony ludzi jak i sokołów.
oczami.ptakow
Wstawił bym zdjęcie, ale nie pozwala mi boksik.
niza
Można wrzucić na zapodaj a potem link tutaj.
oczami.ptakow
Jak będzie temat to wstawię.
Terka
Tematu nie będzie, bo to raczej ostatnie jajko...w środku był pisklaczek i Bursztynka go zjadła. Zapodam filmik
oczami.ptakow
Ale można dokumentować inne aspekty życia pary.
Malutki w Redzie solidnie pojadł
63 Wyświetlenia
63
Gdynia - karmienie
69 Wyświetleń
69
IzaEs
Najmniejszy też dziubek otwiera
Reda. Maleństwa na wizji bez opieki
65 Wyświetleń
65
Wejherowo .Pustułki 🥚🥚🥚
61 Wyświetleń
61
Zauważyliście jak Sara dba o porządek w gnieździe? Jestem zachwycona obserwując S&S Gdynia.
62 Wyświetlenia
62
Sara karmi.
61 Wyświetleń
61
powsinoga
Wszystke najedzone😃
Dzień dobry! Reda - karmienie 🥰
62 Wyświetlenia
62
Rafineria Gdańsk - jajko nie wygląda dobrze. https://youtu.be/3xtHlSPPCLo
66 Wyświetleń
66
Fryckowa2008
18:24 jajko w kawałkach, sokół zjada resztki😢
monikam54
Ja to się zastanawiam czy tam więcej nie było ,tylko przez te dechy już ich nie ma...
oczami.ptakow
na ff są świeże foty. wygląda że z tym jajkiem też się zaraz pożegnamy.
Lili
🤔
oczami.ptakow
Mi to na brud wygląda. Ale trzeba to obserwować.
Rafineria Gdańsk - Wyszedł i przyszedł. https://youtu.be/2wu8VBBQzfY
57 Wyświetleń
57
Inspe
11:35 ktoś wrócił do budki
Samiec na jaju.
51 Wyświetleń
51
Piórowanie na dachu Gdańsk.
50 Wyświetleń
50
Rafineria - Samiec wyszedł z budki 11:18 samicy na razie nie widać.
49 Wyświetleń
49
Więcej