Pokaż:Wszystko
Minęły 62 godziny od zniesienia drugiego. Będzie trzecie czy nie będzie 🤔
50 Wyświetleń
50
Citro
Drugie jajo zniosła po ponad 70 godzinach.
aalina
Zgadzam się i mam nadzieję, że są zalężone.
elik
i tak sytuacja rozwinęła się nadspodziewanie dobrze, jeszcze kilkanaście dni temu i na tyle nie liczyliśmy
Na EC4 jajka bez opieki, wcześniej siedział Czesio ale najwidoczniej mu się znudziło
47 Wyświetleń
47
Gdynek karmi
59 Wyświetleń
59
Podwieczorek u Afrodyty. Mama wróciła z pierwego wychodnego.
61 Wyświetleń
61
Citro
Pół godziny karmiła!! PÓŁ GODZINY!!
Zoe w budce, samiec na podeście i tak milczą do siebie. 😁
46 Wyświetleń
46
Gdynek odleciał a maluchy zostały same
47 Wyświetleń
47
elas59
Minęła dobra godzina i wrócił Gdynek z majówki lecz wałówki nie przyniósł z sobą .
Gdynek karmi
51 Wyświetleń
51
Citro
Udało mu się dokończyć karmienie?
2010
Tak, po karmieniu nawet jeszcze chwilę posiedział z młodymi
EC4, samiec na jajkach!
53 Wyświetlenia
53
Fryckowa2008
Jedno mu się wymknęło 🫣
Efa
Efa
Na jednym 😁
Dopiero teraz zauważyłam jaka szyba obsmarowana. Już teraz nikt nie pomyśli, żeby tamtędy wyjść 😂
55 Wyświetleń
55
Afrodyta karmi 🙂
47 Wyświetleń
47
Kolejny posiłek od Afrodyty
47 Wyświetleń
47
evanelina
Przez szybkę już nic nie widać 😁
Citro
... i to jak wysoko. Kiedy one tak wyrosły?
Czech z podarkiem dla Zoe:)
42 Wyświetlenia
42
Dzień dobry:) Czech naprawdę próbuje zagarnąć jajka pod siebie.
52 Wyświetlenia
52
IzaEs
Cieszę się że w ogóle tam trafił 😃🙃
Daszka
Udało się w końcu! Siedzi🤩
Daszka
Teraz jedno zgubił, ale i tak jest dobrze🙂. Chyba zmieniają się w parkę normalsów...
evanelina
Ciekawe jakie dzieci z tego będą 😅
Daszka
No mam nadzieję, że się przekonamy😁.
Czech: daszek, podest, budka :)
61 Wyświetleń
61
Antonówka
Postal nad jajkami, raz w nich zadołkował 🫣 Na szczęście mało energicznie.
Więcej