Pokaż:Wszystko
Mignelo mi trzecie chybajajo?
48 Wyświetleń
48
tarodo
Citro
Brawo Zoe. Po ilu godzinach wycisnęła?
evanelina
Jeśli faktycznie jest, to 13.30 zobaczyłam pierwszy raz
Efa
Efa
🤣 A Zoe miała ruchy jajeczne?
evanelina
Ja widziałam chybajajo 😁
2010
Mamy 3! 😁
Pokazała na dosłownie sekundę
Widział ktoś dzisiaj Zoe? Ja od rana co wchodzę, to tylko 2 razy Czecha widziałam, a tak jajka same.
50 Wyświetleń
50
evanelina
evanelina
A teraz chyba jest w budce
Daszka
O! Dzięki. Pewnie tak trafiałam:)
Gdynek czuwa nad maluchami a one spokojnie śpią
40 Wyświetleń
40
elas59
Krótko posiedział i teraz poleciał , a maluchy przysypiają .
elas59
Po godzinie opuścił budkę i siedzi na obrzeżu .
Był Gdynek z przekąską, teraz Afrodyta dopycha maluchy.
37 Wyświetleń
37
49 Wyświetleń
49
Minęły 62 godziny od zniesienia drugiego. Będzie trzecie czy nie będzie 🤔
50 Wyświetleń
50
Citro
Drugie jajo zniosła po ponad 70 godzinach.
aalina
Zgadzam się i mam nadzieję, że są zalężone.
elik
i tak sytuacja rozwinęła się nadspodziewanie dobrze, jeszcze kilkanaście dni temu i na tyle nie liczyliśmy
Na EC4 jajka bez opieki, wcześniej siedział Czesio ale najwidoczniej mu się znudziło
47 Wyświetleń
47
Gdynek karmi
59 Wyświetleń
59
Podwieczorek u Afrodyty. Mama wróciła z pierwego wychodnego.
61 Wyświetleń
61
Citro
Pół godziny karmiła!! PÓŁ GODZINY!!
Zoe w budce, samiec na podeście i tak milczą do siebie. 😁
46 Wyświetleń
46
Gdynek odleciał a maluchy zostały same
47 Wyświetleń
47
elas59
Minęła dobra godzina i wrócił Gdynek z majówki lecz wałówki nie przyniósł z sobą .
Gdynek karmi
51 Wyświetleń
51
Citro
Udało mu się dokończyć karmienie?
2010
Tak, po karmieniu nawet jeszcze chwilę posiedział z młodymi
EC4, samiec na jajkach!
53 Wyświetlenia
53
Fryckowa2008
Jedno mu się wymknęło 🫣
Efa
Efa
Na jednym 😁
Dopiero teraz zauważyłam jaka szyba obsmarowana. Już teraz nikt nie pomyśli, żeby tamtędy wyjść 😂
55 Wyświetleń
55
Więcej