Pokaż:Wszystko
Dzień dobry! Karmienie w Tczewie 🥰
57 Wyświetleń
57
w Gdańsku https://www.youtube.com/watch?v=IeF1dsKgZ1U włączono czat
65 Wyświetleń
65
Wejherowo. Na wizji Pan pustułka na jajeczkach, pani pustułka siedzi w progu 😍🥰
63 Wyświetlenia
63
www.peregrinus.pl shared nbJN1orRzgs
70 Wyświetleń
70
Kolejne śniadanie w Gdyni 😍
70 Wyświetleń
70
W Gdyni w kam zew jest mikrofon, tylko wyłączony, albo popsuty,.  Słychać to w archiwalnych nagraniach. Teraz to trzeba głos podkładać z kam wew.
74 Wyświetlenia
74
Sara karmi 🥰
71 Wyświetleń
71
Gawi
Ster coś późno dzisiaj dostarczył papu
Dzień dobry! W Gdyni Sara i jej kluski razem wtulone 🥰
67 Wyświetleń
67
Reda. Maluszki same,  rodzic na trzepaku😊
63 Wyświetlenia
63
Wejherowo .Pustułka = 🥚🥚🥚🥚
60 Wyświetleń
60
Maluchy w Gdyni już drugi wieczór są bardzo niespokojne.
72 Wyświetlenia
72
Maluchy w Tczewie się rozdzieliły. Czy one przetrwają tak noc? 😥
70 Wyświetleń
70
Fryckowa2008
A Lusia nie może ich ogarnąć i raz grzeje jedną dwójkę by po chwili przejść do drugiej. Ma dylemat bo wciąż któreś piszczą.
Gdynia - wstawiłam na forum to wyjście Stera przez otwarte drzwi
74 Wyświetlenia
74
Ponawiam pytania o naprawę drzwiczek w Gdyni :.....czy ktoś coś? :(
69 Wyświetleń
69
Gawi
Pewnie poczekasz do obrączkowania
AnaOxy72
No to trzymam kciuki, żeby Maluchom głupie pomysły do tego czasu do głowy nie powpadały :D
Efa
Efa
Właśnie Sara przejęła posiłek, a Ster wyleciał przez nowe okno. Sara po chwili odleciała głównym wejściem.
Iwona65
Zrobiło się gorąco, mają więc przewiewną altanę
AnaOxy72
teraz tak ...ale drżę o to, jak Maluchy zaczną w gnieździe rozrabiać🙄
Iwona65
W 2020 albo 2021 było tak samo w Toruniu z bocznymi drzwiami. Mają swój instynkt i będą unikać tej przepaści. Jak w gniazdach leśnych
Jest ok z małym spał nieruchomo już się podniósł
60 Wyświetleń
60
Więcej