Pokaż:Wszystko
Jest gdzieś info kiedy tu będą obrączki zakładać?
59 Wyświetleń
59
Pan pustułka chyba lekko kontuzjowany
56 Wyświetleń
56
Malutki w Orlenie połknął cieniutką łapkę
53 Wyświetlenia
53
Solidny obiad u Werwy, młode chyba pękną. https://zapodaj.net/plik-H2DVW2di2C
51 Wyświetleń
51
Karmienie. Najpierw karmił Rafik, potem przejęła Werwa. Wielkoludy się najadły, teraz Werwa karmi małego. Edit: mały nakarmiony pod korek, aż się sam odwrócił od Werwy.
52 Wyświetlenia
52
Drugie karmienie należało w większości do małego :) Duże były już nażarte, Werwa karmiła małego aż sam miał dość
..jakoś cieplej się na sercu człowiekowi robi , gdy czyta  taki wpis ..wieżowce wszędzie pierwsze...
Było karmienie, mały kompletnie nic nie zjadł :( Stał z tyłu i nie daje rady się przepchać przez sporo większe rodzeństwo
33 Wyświetlenia
33
Lili
🤔🤨
IzaEs
😭
Na G1 pustułkowy trójkąt 😅 Dwie samiczki, jeden samczyk
38 Wyświetleń
38
Werwa karmi
37 Wyświetleń
37
Karmienie. Obejrzałam jednak 🙈 Wszystkie pojadły, nawet najmniejszy się całkiem najadł
31 Wyświetleń
31
Inspe
Iwonka!!! Oglądnij mój film. Będziesz happier.
Iwona65
😂
Werwa z drugim śniadaniem, może tym razem mały coś dostanie.
39 Wyświetleń
39
Właśnie jest karmienie i powiem, że Werwa to super mamuśka, nie pozwala tym większym zjeść wszystkiego i karmi najmniejszego, wyrywając z dzioba pozostałym.
Inspe
Najmniejszy dostał najwięcej. Jadł, jadł, jadł i Werwa specjalnie go karmiła. Gdyby nie to, że drozd sie skończył, to jeszcze by jadł. On ma 6 dni dzisiaj. GRAFIKA NADAL NIE UZUPEŁNIONA?
Iwona65
Naprawdę się najadł? Oglądałam dwa karmienia z pierwszych jego dni i przestałam tam zaglądać, żeby doczekać takiego info
Inspe
Dostał tyle, że już nie mógł więcej.
Ja podobnie. Przestałam tam oglądać karmienia. Mały mocno odstaje od reszty a przecież jest między każdym po dzień różnicy. 3 starsze są podobnej wielkości, on maleńki. Jedynie z opisów filmów ewa lis2 wiem co nieco o karmieniach
Karmienie, najmłodszy jakoś próbuje się dopchać, ale jeszcze ma za mało argumentów...
41 Wyświetleń
41
53 Wyświetlenia
53
Pustułko spadaj stąd, bo zostaniesz obiadem dla wacików
33 Wyświetlenia
33
45 Wyświetleń
45
muriel
Dziękuję bardzo, trudno tu zobaczyć karmienie, ani zapisu, ani  cofajki.  A tu takie piękne, podwójne napychanie dziobków. 😀
Jaki piękny głos z gniazda w Płocku. Żadnych sprzężeń, trzasków i innych naddźwiękowych decybeli. Dziękujemy za poprawę odbioru ORLENOWI.🍀🪷🍀
73 Wyświetlenia
73
Inspe
Na grafice nie odnotowano klucia 4 🐣🐥🐥🐥
Więcej