Pokaż:Wszystko
Wróciła Zoe...
82 Wyświetlenia
82
tarodo
może to Gloria bo kręci się w okolicy
IzaEs
oby nie 🫣
evanelina
Będę czekać z niecierpliwością na kolejny zrzut z nadajnika Glorii. Tylko czy młoda by tak atakowała?
Iwona65
A ta wariatka w Poznaniu?
Daszka
Nooo. Pokazała jak młode zawzięte być potrafi. Gniewko też zresztą udowodnił, że gówniarzerka umie życie uprzykrzyć,  choć sytuacja inna.
IzaEs
teraz się mości na jajkach to chyba ona
IzaEs
to ona ???? ciokała przed samcem, szpon we krwi i stoi jak zahipnotyzowana i wcale nie idzie do jajek... hm...
Daszka
Szpon we krwi, ale i wole pełne. Albo zjadła intruzkę;), albo zdążyła sobie podjeść przed powrotem.
Daszka
Zoe, Zoe... uffff.... mogę do pracy gnać🙂
evanelina
Myślę że tak
Ataki na Zoe...
79 Wyświetleń
79
Fryckowa2008
😧
2010
Akurat w momencie gdy wszystko się już unormowało...
Daszka
Czech na jajka przyleciał. Oby Zoe rozprawiła się z intruzem.
Intruz na EC4
71 Wyświetleń
71
evanelina
Ja widziałam ataki z powietrza ☹️
Daszka
Ja też. Potem pognały za komin. Miejmy nadzieję, że Zoe przepędzi łajzę.
Zoe niespokojna, kręci się koło budki. Wychodzi i wchodzi..
64 Wyświetlenia
64
IzaEs
🫨
127oskarALFA
Zoe jest atakowana  ....
Efa
Efa
Ec4 zmiana
49 Wyświetleń
49
Efa
Efa
Ażury na podeście nie są straszne. Ciągle mnie to zachwyca😄
Gdynek chyba podpadł Afrodycie. Przyniósł teraz jakiś ogryziony kawałek ale Afrodyta nie wpuściła go do budki i sama karmi. No to postał przed budką, popatrzył, "ponarzekał" i poleciał.
52 Wyświetlenia
52
Co to było? Któryś sokół zaatakował kamerę pod daszkiem . Ale całej akcji nie zdążyłam zobaczyć.
49 Wyświetleń
49
Iwona65
Na C3?
2010
Gdynek, mam nagranie, później wstawię na forum. W zeszłym sezonie chyba też tak zrobił 🤔
Iwona65
Dokładnie tak. Mam gdzieś filmik z tego. Dlatego pytałam
Iwona65
I też w maju. Ktoś mi wtedy zasugerował, że to okres wylotu borowców i mógł się tam skryć na dzień. Nalazłam
https://youtu.be/CXuJOIxI9wo?is=jAoAu6PpW_OAr8Rc
Gdynek znalazł w budce jakąś resztkę i karmi. Afrodyta była na barierce, ale już poleciała.
41 Wyświetleń
41
Śniadanie trwa i trwa. Maluchy wypchane nad miarę ale jeszcze i jeszcze i to bez zachęcania przez Afrodytę. Wreszcie jeden zrobił zwrot w tył ale jeszcze zerka. 😉
49 Wyświetleń
49
evanelina
Dwóch już nie może, ale największy jeszcze chętny 🙂
Zoe melduje się na nockę. Gdzie jej punktualność?🙂
56 Wyświetleń
56
35 minut karmienia, trzy wielkie buły i Afrodyta wyniosła mizerne resztki z (...). Co prawda  trochę małym pomogła.
55 Wyświetleń
55
Afrodyta szykuje na daszku kolację. No chyba, że sama zje wszystko😁
😆
54 Wyświetlenia
54
EC3 maluchy śpią, Afrodyta patroluje teren z barierki.
41 Wyświetleń
41
Afrodyta karmi 🥰
57 Wyświetleń
57
Gdynek odlatywał z daszku a Afrodyta wchodziła do budki i karmi ale na wielkie śniadanie to nie wygląda.
63 Wyświetlenia
63
Więcej