Pokaż:Wszystko
Sarę męczy wypluwka
😢
76 Wyświetleń
76
Dzień dobry! W Redzie karmienie 🥰
75 Wyświetleń
75
Zagadka Tercji?
 Na początku kwietnia Stowarzyszenie otrzymało informację, że na kominie w Redzie znajdują się zwłoki sokoła. Z uwagi na trwający już okres lęgowy nie podejmowaliśmy żadnych działań w tym zakresie, ani nie informowaliśmy szerszego grona odbiorców. Dopiero dzisiaj w trakcie usuwania usterki poniżej gniazda udało się zdjąć zasuszone truchło na dół.
Link do mojego wpisu na Forum Redy: https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/trojmiasto/30981-sokol-wedrowny-koksik-reda-2026?start=290#322598
😢
111 Wyświetleń
111
powsinoga
😪😪
raktoja
😪
AnaOxy72
Żegnaj Tercjo. Pozostaniesz w biciu serc i łopocie skrzydeł Twoich Dzieci i w naszej pamięci🦅❤️😢
Ciekawe z kim walczyła. Z tego co pamiętam, to Kaszub po zniknięciu Tercji jakiś czas był sam. Nie było też "chyba" jakiś  walk czy obecności intruza przy gnieździe.
IzaEs
a jednak... 😪 a człowiek się łudził jeszcze... 😪
dobrze, że coś wiadomo, ale przykro i szkoda tej wspaniałej sokolicy jak to ona.....jeszcze niech tylko wyjaśni się sprawa Koksinki i Batorego w Gdyni, bo to straszne jak para rezydentów znika bez śladu
🥹
Kaszub dostojnie siedzi na poręczy i nasłuchuje, jak Agra karmi już nie takie Maluchy :)
116 Wyświetleń
116
Sara karmi 🥰
93 Wyświetlenia
93
Po kokardę napchała ich.
Karmienie w Tczewie
84 Wyświetlenia
84
Dzień dobry! Ster z jedzeniem, najgłośniej drze dziób Sara 😂
😆
85 Wyświetleń
85
Gawi
Bryza była głośna, ale miała niższy tembr głosu, a Sara ma taki wysoki, piskliwy
powsinoga
Zgadza się, mam włączonych kilka podglądów, ale Sarę rozpoznam od razu 😆
😆
AnaOxy72
i bez podglądy Sarę słychać w najbliższej okolicy 😁
powsinoga
Oczywista oczywistość🤣 naturalny budzik u mnie 😂
Kaszub śpi z maluszkami a dzisiaj Agra pilnuje rodziny. Przynajmniej na razie 😉
93 Wyświetlenia
93
Przyleciała mamunia, dzieci się najedzą 🥰
80 Wyświetleń
80
Ten mały z tyłu,nie widzę tego ,że coś zje.
Dowódca floty karmi 🧐 w większości siebie 😂
😆
73 Wyświetlenia
73
powsinoga
Wojskowy dryl - dzieci na odległość 😆
😆
Sara karmi swoje głodomorki 🥰
66 Wyświetleń
66
Dzień dobry! Kaszub dostarczył małe śniadanko 😃
81 Wyświetleń
81
Sara przygotowuje śniadanie 😊
74 Wyświetlenia
74
Gdynia godz 20.55 kolacja:) Maluszki co nieco podjadaja    spokojnej nocy  :)))
73 Wyświetlenia
73
Witam. 
Jak co roku Nadmorski 24 prowadzi konkurs na imiona dla młodych w Redzie.
Proszę podzielic się linkiem tam gdzie jeszcze warto go dać.
https://www.facebook.com/nadmorski24/posts/pfbid024bG55m4fKKjeq5n255zNRq5aQmTDtydGBqSmAzh88JBQF1s9rGLmJJfAJLn2HLJvl
73 Wyświetlenia
73
Więcej